Jump to content

300


toczygroszek

Recommended Posts

O ile sie nie myle, to dzis 300tke zlamal Ru.Beus

No wyprzedzil mnie, skubaniec ;-)

 

GRATULUJE!

 

PS. Nie zdziwie sie, jak po weekendzie bedziemy gratulowali kolejnemu GeoFreak'owi udanej 800tki.... :D

 

Bilans wyprawy na ziemię Łomżyńską i Podlasie to 62 znalezione skrzynki.

Ja przekroczyłem 300 znalezień, a kolega Bacza zrobił 2 - 800-tki. Znalezionych w ogóle i znalezionych w Polsce :-)

Link to comment

 

Bilans wyprawy na ziemię Łomżyńską i Podlasie to 62 znalezione skrzynki.

 

 

Ru.Beusie, jak ja Cie mam przescignac??? ponad 60 keszy przewagi.... Wielkie Kongratulejszyn raz jeszcze!

 

Dogonisz, dogonisz i przegonisz :-)

 

Ja na razie nie planuję żadnych wojaży. W warszawie mam jeszcze kilka skrzynek do wygarnięcia, ale raczej to będzie "slow caching" :-)

Link to comment

No i mróz też był:-)

 

Dla prawdziwego geocachera problemem jest dopiero mróz zamrażający kryształy w wyświetlaczu GPSa :)

 

Mój telefon zamarza w okolicach zera. Trzymam go w polarze, to działa jakieś kilkanaście sekund. Potem mogiła. Także zimą gps-free niezależnie od preferowanej opcji.

 

BTW niedawno mi stuknęła trzysetka, zapomniałam się pochwalić. :)

Link to comment

Dogonisz, dogonisz i przegonisz :-)

Ja na razie nie planuję żadnych wojaży. W warszawie mam jeszcze kilka skrzynek do wygarnięcia, ale raczej to będzie "slow caching" :-)

Melduje poslusznie - plan minimum wykonalem i 300 lyknalem :)

A jutro podejme wyzwanie Baczy i Wantsky'ego w ich rodzinnym miescie :)

 

PS. Szanowne Kolezanki i Koledzy - pamietajcie o keszowaniu 29go lutego! Groundspeak obiecywal kolejne suweniry dla keszujacych tego dnia...

Link to comment

Dogonisz, dogonisz i przegonisz :-)

Ja na razie nie planuję żadnych wojaży. W warszawie mam jeszcze kilka skrzynek do wygarnięcia, ale raczej to będzie "slow caching" :-)

Melduje poslusznie - plan minimum wykonalem i 300 lyknalem :)

A jutro podejme wyzwanie Baczy i Wantsky'ego w ich rodzinnym miescie :)

 

Gratulacje :-)

 

PS. Szanowne Kolezanki i Koledzy - pamietajcie o keszowaniu 29go lutego! Groundspeak obiecywal kolejne suweniry dla keszujacych tego dnia...

 

Muszę sobie jakiegoś szybkiego keszyka na ten dzień upatrzeć, aby nie było problemów z podjęciem po pracy.

Link to comment

Ha! Będę szybszy od bocianów, które nie dotarły jeszcze nad Zatokę Gdańską. Za to spotkałem parę na Pomorzu Zachodnim, która dopiero co przybyla z Dolnego Śląska i doniosła, że WCz. Box Team PL dziabnął skrytkę numer 300 :-). Gratulacje od bocianów: Alfredy i Lucjana oraz od nas oczywista oczywistość...

Link to comment

Wszyscy się chwalą, to pochwalę się i ja!

Mój numer 300, to GC2W154 - Swieta Sosna (Supraśl). Nie dość, że milestone, to jest to, jak na razie, najdalej wysunięty na wschód cache, którego udało mi się znaleźć!

 

A na liczniku już 312, a przede mną wyjazd do Londynu na dwa miesiące, więc kolejna setka pewnie pęknie szybko ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...