Jump to content

300


toczygroszek

Recommended Posts

a dziękuję - wszystko dzięki spotkaniu z kumplem geocacherem w Austrii, z którym pobiłem dzienny rekord - 22 cache. No i mróz też był:-)

Gratulacje!

Kiedy ja się dorobię takiego wyniku??? <_<

22 cache w jeden zimowy dzień... Dla mnie to jakiś kosmos (ale ja najczęściej szukam z dzieciakami, więc cztery, czy pięć jednego dnia to na razie max).

Link to comment

ja na szczęście miałem kumpla miejscowego, który zna niemiecki i który był przygotowany do poszukiwań.

Tak naprawdę to plan był taki: jedziemy znaleźć Wherigo, a po drodze znajdujemy skrzyneczki. Po wszystkim idziemy na obiad.

A realizacja: Wherigo zaczelismy szukać ok 19, a w drodze na obiad, który zjedliśliśmy o 22 jeszcze chyba z 7 cachy znaleźliśmy. :-)

Link to comment

Do 300 zbliża się Mochus -> http://www.geocaching.com/profile/?guid=b1...8a-859dc28ac7b5

 

Ale moim zdaniem na 99% jest on Czechem a nie Polakiem, a w rankingu figuruje jako Polak: http://www.cacherstats.com/Poland1_PL.html

 

Pytałem go o to, powiedział, że jest w połowie Czechem i Polakiem i odpowiada mu figurowanie na polskiej liście. Fakt, na czeskiej byłby gdzieś na 3700 pozycji :)

Link to comment

Dziękujemy za miłe słowa, udało się nam przekroczyć 300 dzięki wyjazdowi w stronę Wrocławia i szukania z użyciem samochodu.

Co do trzeciej skrzynki to myślę, że mogę już trochę informacji zdradzić. Skrzynka będzie w Krakowie. O pojemniku, który zamierzam użyć do wykonania całej skrzynki więcej wie Lonely_wolf ;)

Link to comment

Dziękujemy! :) Logowanie było nawet wesołe (dopóki nie zauważyłam pod koniec, że ominęłam jedną skrytkę :P)

 

W tym miejscu chciałabym również złożyć gratulacje dla HighlanderPL! Jeszcze nie zalogowane znalezienia, ale wiem, że zostało przekroczone nie tylko 200, ale również 300 znalezień!

Link to comment

Dziękujemy :)

Troszkę się trzeba było napracować ale udało się - szczegóły i wrażenia ze zdobywania może uda się opisać w innym wątku.

Ja również gratuluje przekroczenia kolejnych setek współtowarzyszom (HighlanderPL 200 zdobył ok 10 rano, a 300 o 18 tego samego dnia ;) )

A górka z widokiem na 400 faktycznie się utworzyła, zwłaszcza że logowania jeszcze nie skończyliśmy - ale spokojnie, na 400 trzeba jeszcze zapracować.

Link to comment

Ja również gratuluje przekroczenia kolejnych setek współtowarzyszom (HighlanderPL 200 zdobył ok 10 rano, a 300 o 18 tego samego dnia ;) )

 

Ufff... przed chwilą zalogowane. Dzięki majówce licznik skoczył mi z 197 na 330, wzrost o 67%, i to nie jest moje ostatnie słowo. Skrytkę numer 200 i skrytkę numer 300 udało mi się znaleźć tego samego dnia - 1 maja 2011, taki wyczyn już pewnie mi się nie przytrafi :)

 

Powiem wam że wizyta u Czechów była dla mnie niesamowicie geo-pozytywnie-budująca. I tu nie chodzi o tego power traila, tylko o sympatycznych, otwartych i bezproblemowych autorów, którzy znaleźli dla nas czas aby oprowadzić nas po co fajniejszych skrytkach a na koniec zaprosić do knajpy. Z pewnością tam kiedyś wrócę!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...