Jump to content

"Panowie, to już jest przegięcie"...


zywcu

Recommended Posts

Czyli wszystko jasne. Winny jest user z OC który wrzucił TB do skrzynki na OC. Dlaczego mnie to nie dziwi...

 

Ja tylko w tej kwestii, bo piszesz o mnie. Co to znaczy winny ? Oskarżasz mnie o coś ? Interesujące. Zanim jednak zaczniesz się rozpisywać dalej racz zapoznać się wcześniej z problemem, a potem się dziw (o ile będziesz miał czemu się dziwić). Krótko wyjaśnię, bo szerzej mi się nie chce:

1. Geocoin był (była) przenoszona zgodnie z regulaminem (stosowna dyskusja toczyła się już na forum OCPL) - nie twórz więc własnej interpretacji. Regulamin nie zmienił się do dziś dnia.

2. W wyniku mojej pomyłki usunięty został stosowny wpis, dokonany wcześniej w logu GC. Nie zachowałem sobie TC, tym samym straciłem możliwość dokonania ponownego wpisu.

3. Napisałem do właściciela "coina" wyjaśnienie i prośbę o podanie TC.

4. W końcu po długim oczekiwaniu otrzymałem od niego maila (wraz z TC), jednakże znacznie wcześniej Kaber znalazł GC i dokonał ruchu. Zamieścił także swój komentarz w logu, za który później mnie przeprosił w prywatnej korespondencji. Podobnie jak Ty pospieszył się z opiniami, zamiast zaczerpnąć wiedzy - tyle tylko, że skorzystał z możliwości wyjaśnienia sprawy.

Reasumując: zastanów się, zanim zaczniesz kogokolwiek winić za cokolwiek. Nie będziesz się wtedy musiał dziwić - szczególnie, gdy przegniesz za bardzo, a adwersarz zechce uzyskać przeprosiny w formie ujętej stosownymi zapisami prawa. Informacja dla Ciebie: nie bój się, nie będę nasyłał adwokata. Nie chodzi się z armatami na wróble. Sam dałeś świadectwo sobie (i udostępniłeś je innym).

Wojtek (ronja - OCPL)

Link to comment
Czyli wszystko jasne. Winny jest user z OC który wrzucił TB do skrzynki na OC. Dlaczego mnie to nie dziwi...

Ja tylko w tej kwestii, bo piszesz o mnie. Co to znaczy winny ? Oskarżasz mnie o coś ? Interesujące. Zanim jednak zaczniesz się rozpisywać dalej racz zapoznać się wcześniej z problemem, a potem się dziw (o ile będziesz miał czemu się dziwić). Krótko wyjaśnię, bo szerzej mi się nie chce:

1. Geocoin był (była) przenoszona zgodnie z regulaminem (stosowna dyskusja toczyła się już na forum OCPL) - nie twórz więc własnej interpretacji. Regulamin nie zmienił się do dziś dnia.

Czytałem ten temat... Większych bzdur dawno nie widziałem...

 

Reasumując: zastanów się, zanim zaczniesz kogokolwiek winić za cokolwiek. Nie będziesz się wtedy musiał dziwić - szczególnie, gdy przegniesz za bardzo, a adwersarz zechce uzyskać przeprosiny w formie ujętej stosownymi zapisami prawa.

Powodzenia ! :lol:

 

Reasumując, powtórzę raz jeszcze: Czyli wszystko jasne. Winny jest user z OC który wrzucił TB do skrzynki na OC. Dlaczego mnie to nie dziwi...

Link to comment

No cóż...

1. Pozostaniemy przy swoich sposobach rozumienia regulaminu: ja zgodnie z jego literą, Ty zgodnie ze swoim stylem gorliwego neofity ...

2. Będziesz się dziwił nadal. Ale to Twój problem ...............

 

............. PS. Także życzę powodzenia !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...