Jump to content

Gdzie kupować TravellBugi?


Thathanka

Recommended Posts

Właśnie przyszły moje TrvaleBugi :grin: Niestety nie odebrałem ich jeszcze (zastałem awizo w skrzynce a poczta już nieczynna). Ale skoro przyszła paczka a nie wezwanie do urzędu celnego to oznacza że cło nie zostało naliczone :D

 

W sumie przesyłka wędrowała do mnie 7 dni (zamówione 05.01.2010). Thathanka, gdybyś tam zamawiał to nastaw się na to, że przesyłka będzie droższa niż w formularzu. U mnie było tak:

 

Pierwotnie:

 

Qty  Name								  SKU			Each Subtotal
------------------------------------------------------------------------
12   Groundspeak - Travel BugŽ for HitchhikersGSTB		  $4.23	$50.76
------------------------------------------------------------------------
												Subtotal	  $50.76
										Shipping: Ground	   $6.05
											   Tax Total	   $0.00
											 Grand Total	  $56.81

A nastepnie otrzymałem wiadomość poprzez PayPal:

 

Handlowiec
Oakcoins

Uwaga od handlowca
For all orders outside of the US you must purchase International Shipping. Please pay the amount of $5.25 and we will have your order shipped to you. Thank you, Geoswag.

Opis Kwota	 
Artykuły $5,25	 
Suma $5,25 USD

Ale pomimo tej dodatkowej opłaty i tak wychodzi najtaniej ze wszystkich sklepów (sprawdzone przeze mnie)

 

P.S. Jeśli byś tam zamawiał to daj znać bo ja chce kupić jeszcze kilka Geocoinów (i może kilka TB)

Edited by SpiderPL
Link to comment

Z USA wychodzi taniej. W checzach TB kosztują ok. 20 zł + koszty wysyłki które są wyższe niż z USA.

 

A jeśli chodzi o cło to nie doliczają bo na przesyłce jest napisane: geotoken, wartość $3 (w przypadku zamówienia 12 TB).

Edited by SpiderPL
Link to comment

Chętnie kupię 2, może 3 TB i jakiegoś geocoina. Jeżeli Ktoś będzie robił zakupy, proszę o informacje, dorzucę się do kosztów przesyłki i pokryje swoje koszty przesyłki w Polsce. Jak przez 2 miesiące nie będzie informacji, prawdopodobnie sam będę coś zamawiał.

Link to comment

Miałem już dawno temu zrobić zamówienie w USA ale jakoś się to odwlekło. Chodzi o produkty dostępne tutaj:

 

http://shop.geoswag.com/shopsite_sc/store/html/

http://shop.Groundspeak.com/

 

Teraz chce zrobić dość duże zamówienie. Chętnych prosiłbym o kontakt poprzez PW na forum lub poprzez profil GC (co i ile sztuk). W grę wchodzą wszelkie produkty niezależnie od gabarytów, ilości i wagi. Deklaracja nie jest zobowiązująca - na razie chciałbym rozeznać temat i stwierdzić jak duże zamówienie musiałbym zrobić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...