Jump to content

Archiwizacja niekatywnych skrzynek w Twojej okolicy


Mosznir

Recommended Posts

Elo

 

Skoro pogoda nie sprzyja chowaniu, może to czas żeby uporządkować swoją okolicę z nieaktywnych skrzynek? U mnie jest przynajmniej kilka skradzionych, które od dłuższego czasu wiszą jako tymczasowo niedostępne, dwie nawet są aktywne. (Oczywiście piszę o keszach schowanych przez kogoś innego :D, a nie własnych. Szpecą mi one mapkę :huh: i zawyżają statystyki. )

 

Czy żeby je usunąć trzeba pisać do DarkLorda, czy jeśli dam w logu "needs archived" to reviewier zostanie o tym powiadomiony i zajmie się tym ?

 

Fajnie jakbyście Wy w swojej okolicy zrobili to samo:).

 

Pozdrawiam.

 

Edit:

 

Znalazłem odp w FAQ :), ale apel nadal aktualny :anicute:

Edited by Mosznir
Link to comment

Jeśli wpiszesz log "needs archived" to reviewer zostanie o tym powiadomiony.

 

Ja natomiast w inny sposób porządkuję okolicę. Jeśli skrytka zaginęła a autor nie bawi się już w Geocaching to proszę go o oddanie skrytki do adopcji. Skrytkę adoptuję przez specjalnie do tego celu stworzone konto. W ten sposób przywróciłem już dwie skrytki a trzecia jest w trakcie reaktywacji. Konto: http://www.geocaching.com/profile/?guid=eb...13-778aba29f1ba

 

P.S. Jeśli jesteś zainteresowany wskrzeszaniem skrytek przy pomocy tego profilu to napisz do mnie na priv na GC.

Link to comment

ale apel nadal aktualny :)

Mi udało się osunąć jedną nie aktywną skrzynkę w okolicach Zakopanego GC1E68Y. Na OC jest nadal i niech tak zostanie - w końcu to open. Użytkownik całkowicie przestał interesować się skrzynkami. Z archiwizowaniem nie było problemu.

 

 

P.S. Jeśli jesteś zainteresowany wskrzeszaniem skrytek przy pomocy tego profilu to napisz do mnie na priv na GC.

 

Świetny pomysł, dziś jeszcze napiszę.

Edited by Robert_M
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...