Jump to content

Konkurs: Ciekawa skrytka :)


Spider

Recommended Posts

Jak najbardziej uwazam, ze wybor jest sluszny co do "leveewalk", oprocz grafiki, (ktora mnie sie podoba) skrzynka fajnie przygotowana w terenie, co uwazam za wazniejszy aspekt kazdego kesza. :)

Nie twierdzę, że kesz jest; taki czy owaki... - nie mnie go oceniać (tym bardziej, że nie zdobyłem):

- to nie mój konkurs,

- nie mój regulamin,

- nie moje nagrody... .

Sam konkurs nie ocenia keszy, tylko ich opisy (co jest napisane wcześniej, w wątku).

Mam jednak szacunek do uczestników i obserwatorów konkursu. Po ogłoszeniu wyników, z ciekawości kliknąłem na skrzynki i stwierdziłem niezgodność z regulaminem laureatki. Później opis edytowano, widać to w obecnym wyglądzie skrzynki (pole "ostatnia modyfikacja") i moim wydruku. Przykro, że próbowano forsować tezę "jak zwykle się czepiasz, wszystko jest OK". Tak jak już napisałem - TO NIE MÓJ KONKURS!!! ale chyba warto nie robić z ludzi wała :(

 

Fajniej by było napisać: tak, nie spełniała regulaminu ale już spełnia :P (...i nie twoje klocki).

 

P.S. Moja, osobista niechęć do Spidera i Toczygroszka jest mitem, jednak zakłamania nie toleruję!

Link to comment

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. :D :D :D.

Zywcu ma racje. Polskiego nie było. Przepraszam za zamieszanie. Tzn był na samym początku, potem go usunęłam bo czasem wg mnie ładniej wygląda zdanie po angielsku. Wrócił. I już jest. Życzę miłego keszowania.

Gratuluję wyróżnienia! I dziękuję, za dowód na to, że nie jestem "koniem"...

Link to comment

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. :D :D :D.

Zywcu ma racje. Polskiego nie było. Przepraszam za zamieszanie. Tzn był na samym początku, potem go usunęłam bo czasem wg mnie ładniej wygląda zdanie po angielsku. Wrócił. I już jest. Życzę miłego keszowania.

Ładniej czy nie, niektórzy w tym kraju nie znają tego języka i warto dla nich robić brzydkie opisy po naszemu. :)

Link to comment

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. :D :D :D.

Zywcu ma racje. Polskiego nie było. Przepraszam za zamieszanie. Tzn był na samym początku, potem go usunęłam bo czasem wg mnie ładniej wygląda zdanie po angielsku. Wrócił. I już jest. Życzę miłego keszowania.

 

Jak pisałem, mamy teraz (ja i Spider) sporo rzeczy na głowie nie związanych z geocachingiem, listę 6 najciekawszych (i spełniających regulamin) skrytek zrobiliśmy już miesiąc temu, ale w nawale spraw nie wyłoniliśmy zwycięzcy. Zrobiliśmy to wczoraj, umknęło nam, że w międzyczasie zniknął polski opis.

 

Niebawem zostanie przyznana ostatnia nagroda za grudzień i w bieżącym roku konkursu nie planujemy wznawiać. Rozumiem, że rozdawalibyśmy najnowsze GPSy, ale taki Travelbug to na prawdę żadne kokosy, a więcej z tego jest tylko pretensji niż to warte, nie taka była intencja.

Link to comment

Za miesiąc grudzień postanowiliśmy przyznać nagrodę dla skrytki http://coord.info/GC2J4XR autorstwa M&S Team.

 

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Miesiące były różne - czasem było trudno wyłonić najlepszą, bo wiele było wspaniałych, czasem odwrotnie - nie było takiej, która by błyszczała. Ogólnie sporo jest skrytek z ładnie przygotowanym opisem, muszę przyznać, że przoduje tutaj Highlander (MaciejEs) ze względu na staranną formę, Meteor z Lavinką potrafią zaś wyszukać różne ciekawostki w tłumie rzeczy zwyczajnych, podobnie Wallson, ale na tym lista się nie kończy, każdy, kto został wyróżniony może czuć się dumny, wielu także z tych, którzy nie załapali się na nagrodę robi staranne opisy. Oczywiście opis nie idzie w parze z pojemnikiem, ale jak zauważyłem ZAZWYCZAJ staranność przygotowania opisu pokrywa się ze starannością w umieszczeniu kesza i taki opis na pewno zachęca do jego odwiedzenia.

 

Konkurs kończymy i mam nadzieję, że nie zniechęci to nikogo do przygotowywania ładnych i ciekawych opisów :)

Link to comment

to ja może odgrzeję ten wątek zamiast zakładać nowy - konkurs z marca, który zakończył się w lipcu, najwyraźniej pozostał bez odzewu. Czy Szanowna Komisja rozważa ponowne jego ogłoszenie, rozszerzając przy okazji zasięg terytorialny?

 

Nie wiem jak Komisja, ale mysle, ze spokojnie mozna zalozyc, iz konkurs potrwa do konca roku.

Zakres terytorialny - ze tak powiem "tu jest pies pogrzebany", bo chodzi o to, aby moc sprawdzic zglaszane WIGO, a nie tylko popatrzec na nie w symulatorze. Jako ze Szanowna Komisja rezyduje glownie na mazowszu ciezko bedzie sprawdzic wszystkie WIGO (np. w Szczecinie)...

Czy wiec bedzie rozszerzenie terytorialne? hmmm....

 

:ph34r:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...