Jump to content

Nowe letterboxy


toczygroszek

Recommended Posts

No i słowo ciałem się stało, choć nie bez przeszkód. Choć kesz od miesiąca jest już w lesie, dopiero na dniach udało się go przepchnąć. Zapraszam: GC24PXA.

Brak mi jasnych kryteriów oceny co jest wskazówką (clue), a co nie jest.

 

Miałem identyczny problem jak Ty z moim ostatnim letterboxem :lol: Właściwie zmieniłem tylko brzmienie jednego zdania, żeby poszło. Przyznaję, że DarkLord jest dość skrupulatny, czasem chyba za bardzo ;)

Link to comment

Skrupulatność jest tu bardzo dobrą cechą, ale chodzi o to, że nie wiem do czego się odnosi. Letterboksy nie mają w Polsce wielkich tradycji i dlatego wiedza o nich nie jest powszechna. Nie ma tu winy reviewera, a raczej wynika to z braku jasnych definicji. Weźmy mój przykład: za wskazówki użyłem metry i azymut, ale okazało się, ze to wskazówką nie jest, choć na oficjalnej stronie letterboxingu znalazłem informację, że dane z kompasu mogą stanowić wskazówkę. Bądź tu mądry.

Link to comment

Miałem podobny problem jak Thathanka. Wskazówka nie była wyraźnie zaznaczona i konieczne było przerobienie opisu. Założyłem później drugiego letterboxa, ale do dziś nie jestem pewien jak wskazówka powinna dokładnie wyglądać i co zawierać :lol:

Link to comment

Przyznaję się bez bicia, że dla mnie jest to najbardziej problematyczny typ skrytki. W początkowej wersji uzyłem takiej instrukcji:

 

Teraz wejdz na teren cmentarza i znajdz na prawo od krzyza centralnego, przy ogrodzeniu tablice poswiecona Franzowi Hoferowi.

 

Po wątpliwościach reviewera i wymianie kilku zdań zmieniłem tekst na taki:

 

Teraz idz do krzyza centralnego w tylnej czesci cmentarza a potem w prawo wzdluz ogrodzenia az dojdziesz do tablicy poswieconej Franzowi Hoferowi.

 

Właściwie poza konstrukcją zdania nic się nie zmieniło, ale już było OK ;) I bądź tu mądry! :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...