Jump to content

Odfiltrowanie nieaktywnych skrytek


HighlanderPL

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie - czy jest możliwe (z poziomu mapy skrytek) odfiltrowanie skrytek nieaktywnych? Mam na myśli główną wirtynę geocaching.com, a nie polski serwis. Szukałem zarówno w opcjach podstawowych, jak i na koncie premium i nie znalazłem takiej opcji. A bardzo by się przydała.

 

Nie ma takiej opcji na mapie, jest tylko w PQ. O ile pamiętam niedawno został poruszony taki temat w dziale głównym. Może trzeba ten wątek odświerzyć. Czy mógłbyś uzasadnić przydatność wprowadzenia tej opcji jakimiś konkretnymi argumentami?

Link to comment

Nie ma takiej opcji na mapie, jest tylko w PQ. O ile pamiętam niedawno został poruszony taki temat w dziale głównym. Może trzeba ten wątek odświeżyć. Czy mógłbyś uzasadnić przydatność wprowadzenia tej opcji jakimiś konkretnymi argumentami?

 

1) Mi argument się nasuwa oczywisty - w miastach gdzie masz > 500 skrytek w centrum, odfiltrowanie tych których nie ma choć trochę zwiększa czytelność mapy. Dodatkowo ikona nieaktywnych skrytek niewiele się różni od ikony aktywnej.

 

2) A nawet tam gdzie skrytek jest mniej (np. w Trójmieście), fajnie jest móc wyświetlić sobie mapę "bez znalezionych i bez nieaktywnych" - i zobaczyć mapę skrytek na która można się w danym momencie wybrać.

 

Poza tym sami taką potrzebę mieliście w ramach portalu "geocaching.org.pl" - tam taka opcja jest w standardzie :) .

Link to comment

temat dawno zapomniany, ale można za pomocą skryptu greasemonkey dodać do mapy kilka "bajerów", np:

- ukrycie skrzynek nieaktywnych

- ukrycie skrzynek znalezionych

- ukrycie skrzynek nieznalezionych

- ukrycie skrzynek założonych

 

link:

http://userscripts.org/scripts/show/72486

 

EDIT:

plus ten skrypt - odblokowuje mapkę tak, że można po typie skrzynki szukać (dla tych co PM nie mają)

 

link:

http://maso.php5.cz/gc/greasemonkey/mapa_pm.user.js

 

teraz powinny być wszystkie te opcje co wyżej opisałem

Edited by Maliniak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...