Jump to content

Geocaching bezwydrukowy


Thathanka

Recommended Posts

Założyłem temat o wydrukach i daje się to zrealizować, ale wymaga to trochę pracy i czasu, bo nie drukuję wszystkiego jak leci, ale dopiero po lekturze opisu skrytki, a czasem i logów. Wolę mieć wszystko na papierze, na którym mogę dodatkowo robić swoje notatki, ale niestety czasem papier jest nieefektywny.

Rozglądam się za czymś, co pozwoli mi na noszenie przy sobie wszystkich opisów skrytek z danego terenu i chyba najwygodniejszy byłby dla mnie jakiś palmtop. Domyślam się, ze nie musi to być najnowszy model i dlatego przymierzam się do HP iPAQ h2200 Pocket PC -> link

Co o tym sądzicie? Da radę?

Bazę Filipsa tam wrzucę bez problemu, a co ze skrzynkami z GC? W jakiej formie to nosić?

Link to comment

Dzięki raz jeszcze. Na razie nie do końca wiem, o czym piszecie. :D Choć nikt nic nie napisał o modelu Pocketa, o którego pytałem, wziąłem go. Mam nadzieję, że Poczta Polska stanie na wysokości zadania i w weekend będę mógł go oswoić. Czytałem na różnych forach, że keszerzy używają bardziej archaicznego sprzętu, więc chyba na tym tez wszystko powinno działać.

Jeszcze jedno: czy dwugigowa karta wystarczy na bazę Filipsa i regionalną (powiedzmy wojewódzką) listę skrytek GC?

Link to comment

oczywiście, że jest

 

ja mam na cachewolfa zainstalowanego i na PC i na Pockecie

wszystkie operacje związane z importem danych robię na PC a na Pockecie tylko z nich korzystam w terenie. Trzeba tylko w obydwóch programach używać tej samej bazy danych na karcie pamięci.

Zdjęcia możesz załadować albo przy imporcie z GPX - albo potem uzywając funkcji "aktualizuj wybraną skrzynkę"

Link to comment

Odgrzebuję temat, bo chciałabym zapytać, czy można uprawiać bezwydrukowy geocaching na GC bez konta premium. Zainstalowałam na palmtopie CacheWolfa, ale on przyjmuje gpxy, a tych, jak rozumiem, nie mogę zciągać ze zwykłego konta. Na komórce strona GC mi się nie otwiera, więc zastanawiam się, czy do wyboru mam tylko papier lub konto premium.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...