Jump to content

Kryzys?


M&S Team

Recommended Posts

Czyżby kryzys dotknął także skrzynki ? Jakieś redukcje ?

Jeszcze w statystykach na http://geocaching.org.pl/statistics.php mamy w Polsce w sumie 1063 ale na www.geocaching.com jak wyświetlimy skrzynki w Polsce to mamy "Total Records: 1058"

DO PRACY RODACY !! - trzeba walczyć z kryzysem...:P

Żeby za chwile się nie okazało że mamy mniej niż 1000 skrzynek w Polsce :unsure:

KOBIETY NA TRAKTORY, Geokeszerzy do skrzynek ! - Wiemy ze niby już prawie zima ale pogoda jak na razie jest sprzyjająca.

B)

Pozdrawiamy

Mezon & Set

:D

Link to comment

Dane te jeszcze nie dotarły do nas i stąd ta rozbieżność. Na stronie geocaching.org.pl zresztą jest info:

 

UWAGA: Dane zawarte na stronie Geocaching Polska aktualizowane są raz dziennie. W związku z tym mogą występować pewne rozbieżności pomiędzy lokalną bazą danych, a bazą Geocaching.com, dotyczące ilości skrytek, logów lub ukrytych Travel Bugów.

 

EDIT: Już dane są zsynchronizowane.

 

Kilka skrytek we Wrocławiu zostało zarchiwizowanych:

http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?u=mnemoarche

Edited by SpiderPL
Link to comment

Dane te jeszcze nie dotarły do nas i stąd ta rozbieżność. Na stronie geocaching.org.pl zresztą jest info:

 

UWAGA: Dane zawarte na stronie Geocaching Polska aktualizowane są raz dziennie. W związku z tym mogą występować pewne rozbieżności pomiędzy lokalną bazą danych, a bazą Geocaching.com, dotyczące ilości skrytek, logów lub ukrytych Travel Bugów.

 

EDIT: Już dane są zsynchronizowane.

 

Kilka skrytek we Wrocławiu zostało zarchiwizowanych:

http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?u=mnemoarche

 

Nasz post nie dotyczył rozbieżności - wiemy ze bazy potrzebują czasu na synchronizacje.

Chodziło nam tylko wyłącznie o to że skrzynek nam ubywa zamiast przybywać:unsure:

 

I to jeszcze kurcze Wrocław , gdzie się wybieramy w sobotę, taka dywersje robi - ciekawe skąd wiedzieli ze planujemy tam poszukiwania ...

 

Mamy nadzieje ze pogodny weekend jaki się zapowiada zachęci ludzi do poszukiwań i zakładania skrzynek :P

My mamy zamiar właśnie czegoś poszukać, a jedna nasza skrzyneczka czeka na akceptację

Pozdrawiamy

Mezon & Set

Link to comment

I to jeszcze kurcze Wrocław , gdzie się wybieramy w sobotę, taka dywersje robi - ciekawe skąd wiedzieli ze planujemy tam poszukiwania ...

 

Cóż, przykro mi, że muszę podzielić się złymi informacjami.

We Wrocku jeszcze parę skrzynek wypadnie, jeśli właściciele się nie wezmą do roboty, albo ktoś ich nie adoptuje.

 

Moje informacje nieoficjalne z źródeł własnych i z opencaching.pl

Trzeba się przygotować na DNF skrzynek:

fck001, fck003,

bunkry na wysokiej podobno ogrodzono,

południk 17 podobno zasypany

tych trzech między Parkiem Południowy a Parkiem Klecińskim też raczej nie ma

 

Proszę jednak nie odpuszczać

no cóż DNF-y potwierdzą tylko stan faktyczny.

Lepsza prawda niż dawanie nadziei kolejnym poszukiwaczom.

 

 

btw. Jeszcze Drewniany Kościółek jest tymczasowo zawieszony z powodu remontu :unsure:

Link to comment

 

Proszę jednak nie odpuszczać

no cóż DNF-y potwierdzą tylko stan faktyczny.

Lepsza prawda niż dawanie nadziei kolejnym poszukiwaczom.

 

Też tak uważam, jaki jest sens trzymać w bazie jako aktywne skrytki, które nie istnieją a właściciele o nich zapomnieli? 5 w tą 5 w tamtą - to nie apteka. Chyba lepiej udac się do jednej istniejącej skrytki, niż do 10, z których istnieje jedna - efekt końcowy ten sam, ale druga opcja jakże frustrująca.

Obiecuję, że niebawem Was wspomogę zakładaniem :unsure:

Link to comment

No kryzys jest, ale zawsze był chyba z tego co widzę. :lol: Więc nie ma co panikować. U mnie w okolicy na OC też jest sporo "nieobecnych" skrzynek.

 

BTW ;) Puścili mi skrzynki, mam jeszcze dwie w "za nad rzu" tylko muszę je dopracować więc coś się dzieję ;) niestety podobnie jak Ted jestem u siebie chyba jedynym reprezentantem więc pozostaje mi liczyć na przyjezdnych.

 

Pozdro

Link to comment

Informację o tym kto opublikował masz zawsze w logu publikacji. Jeśli zobaczyłeś amerykańską flagę na liczniku w opisie przed publikacją to może oznaczać że:

 

- "nasz" reviewer konsultuje się z jakims innym reviewerem

- opis skrytki przeglądał amerykański reviewer np. z ciekawości

- opis przeglądał ktoś z administracji Groundspeaka z jakichś powodów technicznych, organizacyjnych lub innych

- "nasz" reviewer pojechał na wakcje do USA ;)

- reviewer dla niepoznaki zalogował się przez jakis serwer proxy czy inny bajer żeby Ci zrobić psikusa :lol:

- Słowacja została kolejnym stanem USA itd itp ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...