Jump to content

Event


ejohexteam

Recommended Posts

To co, bo jakos ucichlo, myslimy o jakism spotkaniu pomiedzy swietami a nowym rokiem ? Bielsko nie tak daleko , jesli termin spasilby to dalibysmy rade dojechac :P

 

Jeśli chcecie przed nowym rokiem to ostatni dzwonek, bo eventy trzeba zgłaszać nie później niż 2 tygodnie przed ich terminem...

 

Jak coś, to ja już zarezerwowałem lokal na 30 stycznia, lada dzień puszczę oficjalne info, ale termin juz rezerwujcie.

Link to comment

 

Jeśli chcecie przed nowym rokiem to ostatni dzwonek, bo eventy trzeba zgłaszać nie później niż 2 tygodnie przed ich terminem...

 

Jak coś, to ja już zarezerwowałem lokal na 30 stycznia, lada dzień puszczę oficjalne info, ale termin juz rezerwujcie.

 

Termin dla nas nie najszczesliwszy - nie wiemy czy damy rade ale sie postaramy ..... a gdzie?

Link to comment

 

Jeśli chcecie przed nowym rokiem to ostatni dzwonek, bo eventy trzeba zgłaszać nie później niż 2 tygodnie przed ich terminem...

 

Jak coś, to ja już zarezerwowałem lokal na 30 stycznia, lada dzień puszczę oficjalne info, ale termin juz rezerwujcie.

 

Termin dla nas nie najszczesliwszy - nie wiemy czy damy rade ale sie postaramy ..... a gdzie?

 

W Krakowie, w samym centrum.

Link to comment

Ja dzisiaj rano na samochodzie miałem pół metra śniegu (!). No po prostu masakra, wyjechać z parkingu było ciężko :/ Ale w sumie lepiej jak jest śnieg niż szary jesienny krajobraz - przynajmniej biegając po lasach jest jaśniej :D

Edited by SpiderPL
Link to comment

Ja dzisiaj rano na samochodzie miałem pół metra śniegu (!). No po prostu masakra, wyjechać z parkingu było ciężko :/ Ale w sumie lepiej jak jest śnieg niż szary jesienny krajobraz - przynajmniej biegając po lasach jest jaśniej :D

 

Zdecydowanie lepszy taki biały klimat, jakoś więcej światła do człowieka dociera. A że dzień krótki, to przynajmniej mają się od czego odbijać światła latarni ulicznych :D

 

Strasznie dużo śniegu napadało u Ciebie. W Kraku nie ma tak dużo. Za to drogowców znów zima zaskoczyła i jest strasznie ślisko. Jakoś nie miałem czasu zmienić opon i jeszcze jeżdżę na letnich. Parking pod firmą jest sporo niżej niż ulica, do tego cały wybrukowany i trzeba ostro skręcić. Efekt taki, że już dwa razy wylądowałem na parkingu bokiem :D

 

jestem we Włoszech i mam -25stopni, więc nie wiem czy ta teleportacja na dużo wam się zda :-)

 

Aż tak zimno? :D Toż to jakaś katastrofa! W takim razie chciałbym się gdzie indziej teleportować. Tylko gdzie? :D

Link to comment

A ja raz jeszcze chciałem podziękować wszystkim przybyłym na spotkanie. Na prawdę była super atmosfera i ani się obejrzałem, aż czas ostatniego pociągu przyszedł. Od dworca wracałem na piechotę - nie obawiałem się, w razie czego miałem do obrony TravelBuga :D

 

 

Tym travel bug'iem to się spokojnie możesz bronić.. nawet krzywdę napastnikowi wyrządzić B)

Dzięki za event,

pozdrawiam, Tatiana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...