Jump to content

Co Geocacher robi w zimie?


TomPL

Recommended Posts

Albo podmieni pomnik Adasia na Rynku :laughing:

Mi tam do Krakowa daleko. To już prędzej na wrocławskim rynku wyrwę pióro Aleksandrowi (tak jak to niektórzy wandale co jakiś czas robią) i zastąpię je specjalnie spreparowanym pojemnikiem :)

Edited by SpiderPL
Link to comment
Albo podmieni pomnik Adasia na Rynku :laughing:

Mi tam do Krakowa daleko. To już prędzej na wrocławskim rynku wyrwę pióro Aleksandrowi (tak jak to niektórzy wandale co jakiś czas robią) i zastąpię je specjalnie spreparowanym pojemnikiem :)

Podmien iglice - bedzie weselej :laughing:

Link to comment
Podmien iglice - bedzie weselej :)

Zadanie dla prawdziwego Geocachera :laughing: A logbook będzie wkładany od góry :ph34r:

 

Co do zaginięć to we Wrocławiu giną na ogół dwie rzeczy:

- pióro Fredry (o którym pisałem)

- szabla Szermierza

 

Dodatkowo giną wrocławskie krasnoludki... O ! W sumie wpadłem teraz na niezły pomysł: można podmienić jakiegoś krasnoludka i w środku zrobić skrytkę ! :laughing:

Edited by SpiderPL
Link to comment

Znalazlem wczoraj w Bialymstoku zaklad oferujacy uslugi laserowego grawerowania., Przy zamowieniu ok 100 szt krazkow o srednicy ok 4 cm - policzyliby po 4 zl za sztuke.

 

W najbliższym tygodniu muszę wyciąć trochę materiałów z plexi. Mogę zapytać jaka będzie cena grawerowania. Do tej pory nigdy nie grawerowałem. W przypadku wycinania cena jest zależna, czy płaci się od długości cięcia, lub opcja tańsza przy większym zamówieniu, opłata zależna od czasu pracy lasera.

W przypadku gdy dostarcza się swój materiał nie ma minimalnych ograniczeń cięcia, grawerowania.

 

Ze swojej strony mogę zdeklarować się, że dla osób chętnych mogę przerobić kilka projektów graficznych do CADa, można wtedy zamówić plexi lub inny materiał i wycinać dowolne kształt, średnice, napisy. Wcześniej będzie trzeba wygrawerować treść, później wyciąć kształt. Kwestia tylko uzbierać chętnych.

W najbliższym tygodniu zapytam o ceny.

Link to comment

W Krakowie tak notorycznie ginie globus Kopernikowi - Ela ma niedaleko swoją skrytkę, może pomyśli o nowatorskim kamuflażu? :laughing:

Dodatkowo giną wrocławskie krasnoludki... O ! W sumie wpadłem teraz na niezły pomysł: można podmienić jakiegoś krasnoludka i w środku zrobić skrytkę ! :P

Hmmm... Podkładanie kesza zamiast rzeczy często ginącej chyba nie jest dobrym pomysłem... :P
Link to comment

W Krakowie tak notorycznie ginie globus Kopernikowi - Ela ma niedaleko swoją skrytkę, może pomyśli o nowatorskim kamuflażu? :laughing:

Dodatkowo giną wrocławskie krasnoludki... O ! W sumie wpadłem teraz na niezły pomysł: można podmienić jakiegoś krasnoludka i w środku zrobić skrytkę ! :P

Hmmm... Podkładanie kesza zamiast rzeczy często ginącej chyba nie jest dobrym pomysłem... :P

 

W sumie racja - to może zamiast Kopernika, który jeszcze nie zginął? :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...