Jump to content

geocaching.pl


Spider

Recommended Posts

Błąd w statystykach - województwa posortowane po ilości skrytek ułożone są w złej kolejności.

Malejąco:

1. Świętokrzyskie: 69

2. Małopolskie: 1966

 

Rosnąco:

15. Małopolskie: 1966

16. Świętokrzyskie: 69

Też tak mam :( A już myślałem, że to tylko u mnie :D

Edited by Scout_RB
Link to comment

Z resztą podobne "krzaczki" pojawiają mi się przy "kamieniach milowych które sortują się tak:

1 2013-09-06 GC3Y041 Skrytka Tradycyjna Zakazany park

50 2013-10-13 37 GC4PJJX Skrytka Tradycyjna Lodowisko Cracovii

200 2014-03-14 62 GC3EW22 Skrytka Tradycyjna Park Strzelecki / GFS

150 2014-01-11 52 GC3NK0E Skrytka Tradycyjna Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie

100 2013-11-20 38 GC4TARX Skrytka EarthCache Na zdrowie! [PL/EN]

Edited by Scout_RB
Link to comment

Nie żebym się czepiał, ale GS jakiś czas temu zmienił logo Geocaching, a generator logbooków na gc.pl nadal jedzie na starym wzorze.

 

Fe! ;)

 

A ja uważam, że każda taka zmiana nie może się zdarzyć z dnia na dzień, tylko to jest pewien długotrwały proces, o czym zmieniający doskonale sobie zdawał sprawę. I dłuuuuugo jeszcze będziemy mieli okazję spotkać poprzednią wersję.

Link to comment

Już jest ok (GS zmienił typ z "Unknown Cache" na "Mystery Cache")

Wg mnie nie jest OK - przed chwilą sprawdzałem, i w skali całego serwisu GC PL nie widać "mystery" (mapa, lista skrytek, profil, moje skrytki, statystyka itd).

 

No bo to dziwne jest. Czasem jest OK, a czasem nie jest. W tej chwili u mnie też nie jest OK. I raz już wcześniej (już po informacji Spidera, że jest OK) też zauważyłem, że nie jest jak trzeba. Ale pomiędzy tymi przypadkami, wszystko działało i było jak najbardziej OK.

Link to comment

Dziś dalej nie ma quizów na GC PL.

 

Nie rozumiem tej polityki GS'a. Tak poważna zmiana jak zmiana kodu podstawowego typu kesza (pomijając fakt że nie wiadomo po co to robić, wystarczyło zmienić nazwę, chyba że nazwa = kod), powinna być zgłoszona dużo wcześniej, aby wszyscy współpracujący deweloperzy mogli dostosować swoje kody. Locus też nie działa poprawnie.

Link to comment

Tylko w jednym miejscu trzeba zmienić co już zrobiłem ;)

 

A tak przy okazji to w API są tylko dwie wartości dla tego typu skrytki: "Unknown Cache" i "Unknown (Mystery) Cache". Nie ma i nie było "Mystery Cache", więc GS wprowadzając tą zmianę nie był zgodny z własnym API ;)

Link to comment

U mnie też podobny przypadek. 82 skrytki, ale 83 znalezienia. Przeglądnąłem wszystkie logi i nie znalazłem żadnego podwójnego wpisu. Pierwszy kamień milowy też przesunięty, więc problem jest gdzieś w pierwszych 50 skrytkach.

Oczywiście Aktualizacja (pełne odświeżenie) robione wiele razy i nic nie pomaga...

Jak są odświeżane statystyki przy pełnej synchronizacji? Wszystkie są kasowane i jeszcze raz ściągane czy jednak jest to robione jakoś przyrostowo?

Link to comment

Spider, dzięki za info. Rzeczywiście miałem dwa wpisy w tej skrzynce (problem z połączeniem z internetem przy logowaniu znalezienia) i widocznie zrobiłem synchronizację pomiędzy wpisami...

Czyli rozumiem że pomoże tylko ręczne usunięcie wpisów z bazy? A jeśli usunę poprawny wpis na GC (czyli skrytka stanie się nie znaleziona) i zrobię synchronizację to zobaczę poprawne statystyki, tzn. czy przyrostowa synchronizacja uwzględni usunięcie znalezienia?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...