Jump to content

Polski "dopuszczacz"


woytas

Recommended Posts

Ela była ostatnio w USA, może coś wie? ;)

 

A poważnie - być może będę coś więcej wiedział we wtorek. Oznacza to ni mniej ni więcej, że do wtorku na pewno nie będę miał żadnych informacji na ten temat. Nie oznacza to jednak, że we wtorek będę coś wiedział - słowa "być może" są tu kluczowe.

 

Dla pocieszenia powiem, że moje skrytki też czekają od tygodnia.

Edited by toczygroszek
Link to comment

A jednak nigdy nie mów nigdy a juz na pewno że coś jest na pewno ;)

Tak jak obiecywałem, że jak tylko coś będę wiedział to dam znać, to właśnie daję znać. W ciągu najbliższych dni będzie ostatecznie dyskutowana kwestia reviewera i do końca lipca powinien już polski reviewer działać.

 

Proszę dobrze odczytać słowo "powinien".

 

PS

A co do sytuacji obecnej to:

 

Zdravím.

Momentálně jsem mimo dosah internetu, takže nemohu vykonávat

reviewerovskou činnost. Všechny dotazy, připomínky apod. vyřídím po

svém návratu.

 

DarkLord Reviewer

Edited by toczygroszek
Link to comment

Dla niecierpliwych - nasz polski reviewer nadchodzi wielkimi krokami - mam nadzieję, że się zaraz ujawni jak tylko sam się o tym dowie :(

Oficjalnych informacji nie mam ale pokątnymi przeciekami dowiedziałem się, że sprawa konkretnie ruszyła i wszystko wskazuje na tym, że faktycznie w tym miesiącu polski reviewer będzie już działał :(

Link to comment

Dla niecierpliwych - nasz polski reviewer nadchodzi wielkimi krokami - mam nadzieję, że się zaraz ujawni jak tylko sam się o tym dowie :)

Oficjalnych informacji nie mam ale pokątnymi przeciekami dowiedziałem się, że sprawa konkretnie ruszyła i wszystko wskazuje na tym, że faktycznie w tym miesiącu polski reviewer będzie już działał :)

 

Nareszcie! Może publikacja będzie trwała przepisowe 3dni a nie do dwóch tygodni,jak to bywa :ph34r:

Link to comment

Dla niecierpliwych - nasz polski reviewer nadchodzi wielkimi krokami - mam nadzieję, że się zaraz ujawni jak tylko sam się o tym dowie :)

Oficjalnych informacji nie mam ale pokątnymi przeciekami dowiedziałem się, że sprawa konkretnie ruszyła i wszystko wskazuje na tym, że faktycznie w tym miesiącu polski reviewer będzie już działał :)

 

Nareszcie! Może publikacja będzie trwała przepisowe 3dni a nie do dwóch tygodni,jak to bywa :ph34r:

 

No, czasami może się zdarzyć, że z przyczyn osobistych lub losowych może to potrwać dłużej, ale to już sporadycznie i z łatwiejszą komunikacją. Czas oczekiwania na nasze skrytki nie będzie się wydłużał z powodu ogromnej kolejki czeskich skrytek. Choć teraz DarkLord publikuje ku mojemu zdumieniu w ciągu doby!

Link to comment
Choć teraz DarkLord publikuje ku mojemu zdumieniu w ciągu doby!

 

Moje kesze Windows i Polana Głodówka czekały na puszczenie 3 tygodnie :)

Za to rehabilitacja Dark Lorda nastąpiła przy Parku w Radziejowicach... 26 minut!!!

 

No, wtedy to moje czekały ponad 2 tygodnie też, DL był współorganizatorem megaeventu w Pradze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...