Jump to content

Polski "dopuszczacz"


woytas

Recommended Posts

Yeah :) poszły ponad 6 dni czekania :), a tak z ciekawości dałem dwie skrzynki do publikacji, na jednej flagcounter zaliczył flagę słowacką, na drugiej już nie :D to znaczy że została puszczona bez czytania ? :P Zdarza się wam tak ?

 

Pozdro

 

Edit: Już przeczytał opublikowaną :) nieważne :)

Edited by Mosznir
Link to comment

na jednej flagcounter zaliczył flagę słowacką, na drugiej już nie :) to znaczy że została puszczona bez czytania ? :) Zdarza się wam tak ?

 

To jest raczej nie możliwe, gdyż z tego co się orientuję publikacja następuje z poziomu opisu skrytki, wieć musi na nią wejśc tak czy tak. To raczej błąd flagcountera, czasem chyba nalicza z opóźnieniem z tego co zauważyłem. A czyta na pewno, bo nawet z nim dziś trochę o tym gadałem i żalił sie, że ciągle są problemy z zakopywanymi skrytkami...

Link to comment

Wyslalem 13 listopada maila do reviewera z prosba o odarchiwowanie i zaakceptowanie skrzynki GC19MV8 .

 

Nie wiem czy ja zobaczycie - w naglowku skrzynki sa takie komunikaty:

Cache Issues:

 

* This cache has been archived, but is available for viewing for archival purposes.

* This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.

 

ale widze ze musze jeszcze poczekac :P A 16 akceptowal inne skrzynki - echhh . . . .

Edited by t_e_d
Link to comment

Ja wczoraj wymieniłem się z Igim kilkoma mailami. Sprawa jeszcze nie jest załatwiona, ale on dziś ucichł - pewnie keszuje. :P Chyba najlepiej byłoby się umówić, że skrytki są puszczane raz na tydzień (w dany dzień tygodnia) i nie byłoby tego oczekiwania.

Edited by TatankaPL
Link to comment

No moim zdaniem są opóźnienia takie jak zawsze. 11 listopada założyłem swoje ostatnie skrzynki, opublikowane zostały 17 czyli 6 dni zwłoki. Od 17.11 poszła tylko ostatnia skrzynka Thathanki opublikowana 23.11 czekała 5 dni. Ja mam w poczekalni skrzynki z 22.11, czyli puszczając puzzle Thatanki nie ruszył moich.

 

Także przydałby się jeden konkretny dzień w tygodniu, bo wtedy chociaż znałoby się realny termin opublikowania skrzynki.

 

 

I jak czytam że reviewer w serwisie, który zarabia na nas gruby hajs, ma problemy z siecią w 2009 roku w Europie, to trochę żałosne :laughing:. Zwłaszcza, że skoro to działalność non profit to Groundspeak raczej na nowych reviewierach nie straci.

Edited by Mosznir
Link to comment
I jak czytam że reviewer w serwisie, który zarabia na nas gruby hajs, ma problemy z siecią w 2009 roku w Europie, to trochę żałosne :laughing:

Z tego co mi wiadomo to problemy z internetem ma TrainTour Reviewer a on jest reviewerem dla Polski z doskoku. Naszym reviewerem jest Geolens Reviewer.

Link to comment
Od 17.11 poszła tylko ostatnia skrzynka Thathanki opublikowana 23.11 czekała 5 dni. Ja mam w poczekalni skrzynki z 22.11, czyli puszczając puzzle Thatanki nie ruszył moich.

Ze mną to było trochę inaczej. Po dwóch dniach oczekiwania napisałem do niego maila, na którego szybko odpisał, musiałem wprowadzić korekty w opisie, co zrobiłem w ciągu kilku godzin, potem był weekend i brak kontaktu. No i publikacja była, kiedy była.

Link to comment

Dobrze napiszę do Geolensa taką propozycję.

 

Nie, to Geolens miał niedawno problemy z siecią, on mieszka w małej wiosce blisko granicy z Polską.

 

Niestety, to nie jest tak, że ktokolwiek z dnia na dzień zostaje reviewerem. W przypadku Polski jest to trochę błędne koło, ale nie ważne

 

Ostatnio jak rozmawialiśmy prosił mnie, żeby uczulić ludzi na zakopywanie i jeszcze coś wspominał o linkach. Pytałem go o szczegóły, ale nie dokończyliśmy tej rozmowy, dla tego do końca nie wiem co mam Wam przekazać w temacie linków.

 

Chcemy pod koniec stycznie w Krakowie zrobić mały event, mówił, że może przyjedzie to wtedy moznaby wiecej się dowiedzieć.

Link to comment

Ostatnio jak rozmawialiśmy prosił mnie, żeby uczulić ludzi na zakopywanie i jeszcze coś wspominał o linkach. Pytałem go o szczegóły, ale nie dokończyliśmy tej rozmowy, dla tego do końca nie wiem co mam Wam przekazać w temacie linków.

W zeszlym roku, jak zglosilem jedna ze swoich skrzynek z bardzo skromnym opisem w ktorym tak na prawde bylo niewiele i link do skrzynki na OC> PL - jego komentarz byl nastepujacy

February 27, 2008 by Geolens Reviewer (0 found)

This cache is OK, just remove the link to opencaching.pl and copy more information about cache here. Thanks.

Wpozniejszych skrzynkach link do OC PL daje w Related Web Page - i nigdy nie bylo kwestionowane.

Link to comment

Nie zauwazylem wczesniej takich wpisow.

Czyzby niecierpliwosc polakow juz im dopiekla ? :laughing:

 

EDIT

Ale np zauwazylem ze w ogole zaczli sie bardziej rozpisywac

Np GC1GBAT mam wpis nastepujacy

November 10 by TrainTour Reviewer (0 found)

Cache unarchived a the owner's request - cache is now in disable mode, owner can enable it after listing edits.

TrainTour, reviewer for CZ, SK and surrounding countries

Edited by t_e_d
Link to comment

Dokładnie tak. Tylko nie ma sensu pisać 5 minut po zgłoszeniu, jedynie jeśli się czas oczekiwania przedłuża

Ja czekałem 2 dni, później napisałem maila i po 4 godzinach było gotowe. Oczywiście wszystko w bardzo przyjacielskim tonie. W końcu jesteśmy kolegami po fachu. A trochę cierpliwości w każdej dziedzinie naszego życia jest potrzebne.

Link to comment

I ile czekałeś, Maćku? Odpowiedzi toczygroszka nie są miarodajne, bo on ma chody. :(

 

Czekałem 2 dni, ale w sumie to kilka godzin od maila puszczonego bezpośrednio

do DarkLord'a. Zauważyłem że trzeba tak od razu osobiście uderzać, to

mocno przyspiesza. Może maile czyta natychmiast, a na GC zagląda rzadziej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...