Jump to content

Kacik medialny


t_e_d

Recommended Posts

Ja chyba jestem zdania, że najlepsza metoda rozreklamowania GC jest marketing szeptany... Trafia do potencjalnej grupy zainteresowanych i szerokim łukiem omija trolli.... :D

 

Trolli nigdy nie ominiesz. Zależy od postawionego sobie celu. Ja mam taki, który wyklucza poleganie tylko na marketingu szeptanym. Ze wszystkimi ryzykami z tym związanymi. Idzie świetnie.

Link to comment

Na sam marketing szeptany już za późno, geocaching zawędrował do popkultury. Sam dziś słyszałem w mainstreamowym radiu piosenkę, w której refrenie wokalistka zachęcała do tworzenia własnych skrytek oraz zdobywania skrytek założonych przez innych... Już nie tylko niszowi Dosenfischerzy śpiewają o naszej zabawie!

:laughing:

Link to comment

No pięknie, nie wspomnieli o dominujących w miastach mikrusach… :laughing:

Ubawił mnie ten komentarz o tym,że TB są mało higieniczne, ach, fe! :anibad:

Link to comment

Skoro policjantów wysyła się na szkolenia, jak postępować z osobami transseksualnymi to może "uwrażliwienie" na problemy geocachingu też by nie zaszkodziło? :D

 

Jakoś nie widuje się w prasie artykułów typu

 

Policja poszukiwała kobiety poruszającej się zielonym Subaru, podejrzewanej o wejście do męskiej toalety. Jakie było zdziwienie policjantów, gdy okazało się, że domniemana kobieta jest... mężczyzną, który zapuścił długie włosy i zgolił zarost!

 

:D

 

Swoją drogą, myślałem że wątek nazywa się "Kącik medialny", dopiero teraz się dokładniej wczytałem :D

Link to comment

W sumie nic nowego nie powiedzieli, ale popularyzacja postępuje. No i wymawiali w miarę poprawnie...:)

 

Dzięki za komplement. Pół godziny wcześniej z kuchomikiem się spotkaliśmy, żeby powtarzać DŻIJOŁKESZINK DŻIJOŁKESZINK DŻIJOŁKESZINK, ale wiesz, nikt nie jest idealny.

Link to comment

W lipcowym " Twoim Stylu" jest notka o geocachingu. Kilkuzdaniowa, w rubryce poświęconej ciekawym sposobom wolnego czasu.

Podano przykład jakiejś rodzinki, która cieszy się ze znajdowanych fantów w pojemnikach a na wakacje jedzie do Irlandii i tam bedzie

szukac. Podano strone geocaching .com jako referencje, ale dane srednio aktualne, bo pisza tylko o 4 milionach cacherów

na świcei, w rzeczywistości jest ich około 6 mln.

Link to comment

Keszowaliście w Glogowie ? Jakiś czas temu nie było co tam szukać, lecz od nie dawna ogromny wkład ma Zibi czyli MarriedDGL, ogromny wkład w promocje Geocachingu i nieźle mu to idzie widać efekty georozplanowania keszy oraz przybywa chętnych.

 

FB: https://www.facebook.com/geocaching.glogow?fref=ts

 

WYWIAD DLA RADIA PLUS >>> https://www.youtube.com/watch?v=LD62NFhapm8

 

Na kanale znajdziemy jeszcze 3-4 filmy Geocaching.

 

 

Pozdrowienia dla Zbyszka !

Link to comment

Cześć wszystkim,

jestem początkująm poszukiwaczem skrzyneczek, ale bardzo mi się ten pomysł podoba i chciałabym to trochę rozpropagować :)

Pracuję dla uniwersyteckiej telewizji Uniwerek.tv i chciałabym zrobić reportaż na temat geocashingu.

Czy jakiś doświadczony użytkownik z Warszawy zechciałby odpowiedzieć na parę pytań dotyczących keszowania przed kamerą :)?

 

Pozdrawiam i dajcie znać!

Ola

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...