Jump to content

Kacik medialny


t_e_d

Recommended Posts

wydawalo mi sie, ze tutaj jest kacik medialny....

Bywalcy tego forum wiedza doskonale kto kogo bardzo kocha (wiec nie musicie werbalnie tutaj sobie wyznawac uczuc). Sprawy dotyczace pomyslow na cacha'e tez chyba raczej winny byc w innym watku.

 

Dlatego proponuje (niemozliwe: ja wielki wsciekly talib) abysmy na tym zakonczyli omawianie nowej pozycji medialnej i poczekali na nastepne. W SPOKOJU i BEZ UTARCZEK PLEASE!!!!!

 

Pmietajcie, ze czasem na to forum zagladaja osoby nowe i dopiero co startujace w zabawie. Jak popatrza na to co tu sie dzieje... i po co nam to?

 

Z tym milym akcentem koncze i wybieram sie poszukac keszy! (Czego i Wam zycze...)

Link to comment

jak material jest ciekawy i dobrze pokazany, to z calym szacunkiem dla naszej koegzystencji, w takim wypadku niewazne sa podzialy, ale zabawa (w materiale bylo o obu serwisach). Ludzie sami zdecyduja, co im pasuje (a moze jedno i drugie?).

 

Wazne ze bylo.

 

@r00t7: please, przekaz "high five" do zespolu ;)

Link to comment

Pochwalę się:

tuż przed majówka w Radio Kolor poszedł krótki materiał o geocachingu. Oczywiście nie był on tak bardzo zauważony jak materiał w TVN, ale był.

Starałem się uciec od naszych lokalnych problemów i opowiedzieć w sposób transparentny o zabawie jako takiej. Chyba nikt nie powinien poczuć się urażony lub pominięty (specjalnie przez cały wywiad nie podawałem adresów www, aby nikt potem nikt mi nie zarzucał stronniczości. Czy się udało -

. Co o tym myślicie?
Link to comment

Starałem się uciec od naszych lokalnych problemów i opowiedzieć w sposób transparentny o zabawie jako takiej.

 

Ale ucenie waść godos, ze hej!

 

(specjalnie przez cały wywiad nie podawałem adresów www

Jak nie jak tak :D

 

Chyba jeden z najlepszych 'wprowadzających' materiałów. Dobrze, że Pan Dziennikarz się nie wtrącał zanadto i dał się wypowiedzieć.

Link to comment

Jak nie jak tak :D

 

Chyba jeden z najlepszych 'wprowadzających' materiałów. Dobrze, że Pan Dziennikarz się nie wtrącał zanadto i dał się wypowiedzieć.

 

oops, sorry. zagalopowalem sie.

Pan Dziennikarz sie wtracal, ale w jego zamysle "wywiad" mial trwac 15 minut, z ktorych wykorzystalem ponad godzine... :) Dzieki czemu mial co wycinac i obrabiac.

Szkoda, ze "zalapala" sie tylko jedna skrzynka, bo potem bylismy przy keszu Do.Minika :)

Link to comment

Noł problem. Ja trochę spikuję, Mikołaj coś dolangłydżuje i będzie ekselent i ynkredybul!

 

E. :mad: Jak będzie tak ynkredybul i wunderwaffee wunderful to Was na etat do Seattle wezmą i kto Was zastąpi?

Podobno nie ma ludzi niezastapionych , ale żaaaaaal :laughing:

w razie czego zaproszą na geo wycieczkę! ! he, he!

Link to comment

Z Trójki był w Górznie Piotr Baron, ale była też pani ze Studia Reportażu Polskiego Radia. Rozmawiali z wieloma osobami - pewnie większy materiał z tego powstanie :mrgreen:

 

@Zywcu: juz byl :) Dzis rano (28.05, 9:30) zalapalem sie na koniec reportarzu. Akurat Twoj glos rozpoznalem, wiec moge potwierdzic - byles jednym z tych, co zabrzmieli na falach eteru. Aby nie bylo, ze odbylo sie zawlaszczenie (??) to spiesze dodac, iz oba serwisy zostaly wymiennione. Zreszta z tego co slyszalem sam, i co opowiedzieli mi Przyjaciele, bylo bardzo zwiezle o samej zabawie, o idei, o pomyslach. Generalnie IMHO bardzo fajne nagranie.

Dzieki dla dajacych glos! :)

Link to comment

Ciekawe, jak to pociachali? Wiem, że poza mną wiele osób się wypowiadało - fajnie, że pierwsze odczucia pozytywne :)

Wszyscy wiemy, że "w Górznie bywa różnie" ale Ci co byli, wiedzą że było "no offense" :D

Reportaż powinien pojawić się, niebawem TU - posłucham chętnie B)

Link to comment

Ciekawe, jak to pociachali? Wiem, że poza mną wiele osób się wypowiadało - fajnie, że pierwsze odczucia pozytywne :)

Wszyscy wiemy, że "w Górznie bywa różnie" ale Ci co byli, wiedzą że było "no offense" :D

Reportaż powinien pojawić się, niebawem TU - posłucham chętnie B)

 

na razie Dobra Dusza udostepnila zgrane z radia: http://dl.dropboxusercontent.com/u/51291600/OC/PR3-GeoKaczing.mp3

Nazwa GeoKeczing mnie powala, ale to takie drobnostki... ;)

Link to comment

aaa, to przepraszam. moze za malo czasu z Toba spedzilem i nie rozpoznalem poprawnie Twojego glosu :)

Żaden problem! Jak byś chciał osłuchać się :lol: , to zapraszam na Jurę! Jeden z eventów w świecie równoległym - będę od jutrzejszego wieczora do niedzielnego przedpołudnia :)

Link to comment

Tym razem ZAPOWIEDZ a nie informacja post factuum:

 

"Tak, tak, powoli zbliżamy się do końca tej serii "Lasu Bliżej Nas"... Ostatni, 14. odcinek już w najbliższą sobotę 8 czerwca (7:00 TVP 1). Gorąco zachęcamy do oglądania, tym razem przy pomocy trailera Sezon wakacyjno-urlopowy już majaczy na horyzoncie, więc Piotr Baron postanowił przetestować hasło "Lasy Państwowe. Zapraszamy" i sprawdzić kilka leśnych propozycji na Mazurach.",

oraz zajawka odcinka(uwaga na 22 sekunde - co widzimy? Bird Line!!!! )

 

Link to comment

Dla tych, ktorzy zamiast pojsc na kesze beda siedzieli w domach w niedziele ( ;) ) mam nastepujaca propozycje:

 

29.09.2013, godzina 14:00

Radio Hobby zaprasza na audycje poswiecona lokalnej turystyce, promocji regionow oraz geocachingowi ;) Audycja bedzie trwala od godziny 13:00, geo jako takie pojawi sie od 14:00

audycji mozna odsluchac poprzez internet - oficjalna strona ze streamem on-line: www.hobby.pl oraz w eterze na częstotoliwości 89,4 fm (okolice Warszawy).

 

Pozdrawiam!

Link to comment

"Pochwalilem sie" juz na fb, ale przeciez nie wszyscy musza tam miec konta. Dlatego rowniez na naszym forum publikuje link do wystapienia na TEDx Wroclaw:

B)

 

Dziekuje wszystkim, ktorzy maja swoj udzial w tym nagraniu:

Arhaja, BOX Team, Hanbei, Kuchomik, Spider, Wantsky - jestescie WIELCY!

 

Ciekawy filmik, 16 minuta 14 sekunda - to zmiażdżyło publiczność :/

Link to comment

 

Ciekawy filmik, 16 minuta 14 sekunda - to zmiażdżyło publiczność :/

 

Dziękuję.

Co do wspomnianego przez Ciebie slajdu: cóż, taka jest rzeczywistość i nie można jej ukryć. Warto natomiast ją sobie uzmysłowić. I niczyje żale ani zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomogą.

Link to comment

"Pochwalilem sie" juz na fb, ale przeciez nie wszyscy musza tam miec konta. Dlatego rowniez na naszym forum publikuje link do wystapienia na TEDx Wroclaw:

B)

 

Dziekuje wszystkim, ktorzy maja swoj udzial w tym nagraniu:

Arhaja, BOX Team, Hanbei, Kuchomik, Spider, Wantsky - jestescie WIELCY!

To prawda, ale zaraz , obawiam się , pojawia sie posty,że czemu to- to w lengłydżu, przecież nie wszyscy do szkoły średniej chodzili i ogólnie nasze ziemie piastowskie zbrukane wrażą mowa itp.. :laughing:

Link to comment

 

Ciekawy filmik, 16 minuta 14 sekunda - to zmiażdżyło publiczność :/

 

Dziękuję.

Co do wspomnianego przez Ciebie slajdu: cóż, taka jest rzeczywistość i nie można jej ukryć. Warto natomiast ją sobie uzmysłowić. I niczyje żale ani zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomogą.

 

Na południu województwa śląskiego nie jest aż tak źle, choć mogłoby być lepiej, dokładnie wiem jak mapa wygląda 12 km ode mnie na południe, w najbliższym sąsiedztwie mam jeszcze do znalezienia niecały 1000 keszy ;)

Z drugiej strony medalu można powiedzieć, że mamy jeszcze sporo ciekawych miejsc do okeszowania, zresztą w Republice Czeskiej już nie ma takiego przyrostu keszy jak u nas, no i wiele ciekawych miejsc jest już tam okeszowanych.

Link to comment

Pamiętam że jakieś 3 lata temu właśnie od podobnego artykółu zaczeła się moja przygoda ... fajnie że coś napisali, ale przeszkadza kilka rzeczy... np. to że "straszą" przed oryginalną appką, promując Locusa, a pomijają całkowicie c:geo, które moim zdaniem jest lepsze dla początkujących (konfiguracja jest prostsza) i w kółko krążenie między dwoma serwisami, przez co łatwo się pogubić (przerabiałem to na własnej skórze ...)

Szkoda że nikomu z redakcji nie chciało się skontaktować z żadnym z bardziej doświadczonych keszerów, czy choć by przejżeć forum... im było by łatwiej i artykół zyskał by na czytelności...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...