Jump to content

Ciekawe profile


Thathanka

Recommended Posts

Piękne opisy tylko jak to się robi :(

Właśnie grzebię w moim profilu i próbuję HTMLem - na razie działa, ale głowy nie dam, że tak się to powinno robić :D

Tak - HTMLem - mozna podejrzec kod strony jego profilu

Ja w swoim na razie wstawilem tylko liczniki :D

Link to comment

Ted ale weź pod uwagę, że koleś przez 7 lat musiał średnio 15 skrytek dziennie znajdować...

Zgoda ale wez pod uwage tez to co sam pisze:

74 Finds in 1 day with bthomas and JimSwim

.....

472 finds in a "4" day weekend for Geowoodstock 3 (mostly with bthomas and dgreno)

91 finds in 7 hours by myself in Daytona

 

Na OC PL chyba nawet PunktG nie daje takiego wyniku

Edited by t_e_d
Link to comment

Ale wez pod uwage ze w USA skrytki sa gesciej posiane niz w Wawie (tych OC PL) :(

 

Z relacji wiem, żeczęsto są to niestety nudne, nieciekawe skrytki umieszczone dla samej skrytki. Np aleja wzdłuż której sa lampy, i co ok 200 magnetyk przy lampie :D

 

Zapewne z tego powodu niedawno pojawiła sie aktualizacja wymogów, iż w niekórych rejonach limit odległości może być większy niz 161m

 

W sumie chyba nie ma na to recepty - do tej pory sądziłem, że w Dublinie sa dobre skrytki i zawsze takie będa, bo się nastepcy będą uczyć na nich. Ale ostatnie znalezienia mnie srodze rozczarowały. Pozostaje jedynie swoje robić najlepiej jak się umie :D

Link to comment

Ted, ale mimo wszystko te 15 dziennie to gdy codziennie się szuka, a nie wierzę że koleś codziennie jakiegoś cache znajduje. A jeśli sobie zrobi 1 dzień przerwy to następnego musi 30. Ten koleś musi tylko i wyłącznie szukać skrytek i niczym innym się nie zajmować.

Link to comment

Ted, ale mimo wszystko te 15 dziennie to gdy codziennie się szuka, a nie wierzę że koleś codziennie jakiegoś cache znajduje. A jeśli sobie zrobi 1 dzień przerwy to następnego musi 30. Ten koleś musi tylko i wyłącznie szukać skrytek i niczym innym się nie zajmować.

Predzej podejrzewalbym ze jest to ekipa ludzi logujaca znalezienia na jedno konto

......

 

Czy nie macie wrazenia ze zaczynamy rozmowy w "starym" stylu ? :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...