Jump to content

Skrytki polecane / Recommended caches


Spider

Recommended Posts

Proponuję zrobić listę najciekawszych skrytek w Polsce zarejestrowanych na Geocaching.com. Koleje osoby proszę o dodawanie linków do konkretnych skrytek, a ja te linki będę wklejał do tego posta.

 

Województwo dolnośląskie:

Zamek Lubno

 

Województwo małopolskie:

N50_E20

The Kosciuszko Mound

The Krakus Mound in Kraków

Twardowski

 

Województwo podlaskie

Heritage park in Punsk

 

Województwo pomorskie:

Abandoned SKM stop - Gdansk Nowe Szkoty

"Lesnik" sanatorium

Tripoint

Edited by SpiderPL
Link to comment

Mam taką propozycję - podając tutaj pojedyńcze skrytki wymieszane regionami niebawem zrobi się bałagan i nie wiem czy ten wątek będzie dalej użyteczny. Jest taka opcja "bookmark", gdzie można zaznaczyć wybrane przez siebie skrytki i nadac tej liście jakąs nazwę, np "the best of Podlaskie", albo "the best hide in Poland found by me", albo "the hardest puzlle caches in Poland" itp. Listę taką można uzupełniać w każdej chwili, a link na forum podać raz, nie trzeba go wówczas edytować albo pisać kolenego posta jak znajdziemy kolejną wartą polecenia skrytkę. Może do tego w ogóle jakiś osobny wątek.

Link to comment

Tylko nie wiem czy użytkownicy nie posiadający konta premium mogą przeglądać bookmarki? (Tworzyć na pewno nie mogą). A jeśli chodzi o ten wątek to idea jest taka, że ja miałem edytować pierwszy post dodając nowe skrytki, ale z tego co zauważyłem po pewnym czasie nie da się już edytować własnego posta (np. tego pierwszego w tym temacie już nie mogę zmienić).

Link to comment

Tylko nie wiem czy użytkownicy nie posiadający konta premium mogą przeglądać bookmarki? (Tworzyć na pewno nie mogą).

 

Obejrzeć na pewno mogą. Listę Bookmark może nawet obejrzeć nie zalogowany użytkownik. Można by zrobić link do takiej listy na stronie geocaching.org.pl.

 

BTW: fajny pomysł poniżej: osobna mapa do bookmark listy - ciekawe, automat czy ręczna robota ?

 

lista: http://www.geocaching.com/bookmarks/view.a...44-fc6f04b8c978

mapa: http://mescartesmygme.googlepages.com/MeurtheetMoselle.html

Link to comment
Obejrzeć na pewno mogą. Listę Bookmark może nawet obejrzeć nie zalogowany użytkownik. Można by zrobić link do takiej listy na stronie geocaching.org.pl

 

BTW: fajny pomysł poniżej: osobna mapa do bookmark listy - ciekawe, automat czy ręczna robota ?

 

lista: http://www.geocaching.com/bookmarks/view.a...44-fc6f04b8c978

mapa: http://mescartesmygme.googlepages.com/MeurtheetMoselle.html

Super pomysł :D To najlepiej chyba będzie jak się zrobi taką listę na stronie (każdy będzie mógł dodać skrytkę) i wyświetlać tę listę/mapę na stronie geocaching.org.pl

Link to comment

A zatem można robić bookmarki. Regionalne i tematyczne.

Co w takim razie powinien zrobić każdy użytkownik? Założyć konkretne bookmarki i dodawać do nich skrytki? Jeśli tak, to może warto określić ich "standardowe" nazwy - będzie łatwiej i bardziej spójnie.

Link to comment

Wymysl coś, ja się dostosuję. Na razie i tak niewiele w Polsce znalazłem, mogę tylko w Krakowie i okolicach polecić skrytki Eli i Toma

No tak :anibad: A co ja mam powiedzieć, jak na razie mam tylko 12 znalezionych skrytek - głównie Eli :laughing: Hmm, może warto trochę poczekać? Albo założyć bookmark "MyBestCaches" czy coś w tym stylu :D i powoli dodawać? A jak się już uzbiera trochę to coś z tym zrobimy?

 

Niektore na pewno sa godne polecenia - ale mnie ..... nie wypada :ph34r:

Hehe, chyba musimy się wybrać w swoje rejony skrytkowe, żeby można było polecać :laughing:

Link to comment

Mialem na mysli te skrzynke (GC1G06K vel OP0FCE )

Oj kusząca jest ta skrytka :ph34r: Na dodatek ma sporo odkryć. Bardzo lubię takie miejsca. Interesujące miejsce o podobnym charakterze znajduje się w Kurozwękach. Masa zwierzyny. Bizony, dziki, strusie, jakieś egzotyczne ptactwo... Koło Pszczyny i w samej Pszczynie są rezerwaty żubrów. W Pszczynie chyba nie ma jeszcze żadnej skrytki, w Kurozwękach zdaje się też. Ale będą :laughing:

Link to comment

na początku lutego wybieram się na kilka dni do warszawy - nie wiem ile czasu będzie na szukanie, ale coś zawsze się znajdzie czy ktoś z grona forumowiczów ma doświadczenie w cache'ach warszawskich i mógłby coś polecić na co warto uderzać? bo fakt jest w czym wybierać ale może są jakieś perełki

Link to comment

Chciałbym polecić bardzo fajne kesze Mosznira, które świetnie sprawdziły się na rodzinnym wypadzie w gronie znajomych (chyba złapali bakcyla): Stary Cmentarz Kleskowo / Old Cemetary Kleskowo i Adolf In Stettin part III (Hakenterrasse).

Pierwsza skrytka była pierwszą w ogóle moich znajomych mieszkających w tamtych rejonach i fajnie, że trafiliśmy na tak ciekawą konstrukcyjnie skrytkę. Druga to mój pierwszy i jak dotąd jedyny letterbox-hybrid - świetne wykonanie w historycznej otoczce. No i ta pieczątka - super. B)

Link to comment

A ja chciałbym polecić wszystkim zakochanym i tym którzy będą kochać wspaniałą serię by Thathanka Heart Trial Trail. Odnośnik do pierwszej skrytki. Całość składa się z 10! Znakomite wykonanie, różnorodność, emocje gwarantowane. Polecam spacer po TPK. Gwarantuję, że da się ją zdobyć nawet bez korzystania z dodatkowych informacji (hintów). Do lasu!!! :ph34r:.

Edited by soolash
Link to comment

Bardzo fajny quiz w Krakowie:

Eyes Up

Wersja rzymska tegoż quizu:

Eyes Up

Satysfakcja gwarantowana. Szkoda tylko, że z Gdańska do Rzymu bliżej niż do Krakowa :). Będę się starał, żeby krakowski też wpadł w moje ręce.

Wczoraj ukazała się wersja Gdańska "mushin63 - Kolorowo Pod Sufitem", niestety nie jest jeszcze dostępna na portalu GC (mam nadzieje że kiedyś będzie).

Edited by keymanPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...