Jump to content

Witam na polskim forum Geocaching.com


toczygroszek

Recommended Posts

Wiele osob rezygnowalo na starcie z udzialu w GC wlasnie z powodu bariery jezykowej.

I właśnie głównie dlatego powstała ta strona (A wcześniej była sonda na Forum OC co się ludziom nie podoba w GC - jak poprzeglądasz wątki to się domyślisz które tematy temu służyły :P )

Link to comment

No wlasnie - nigdzie na nowym portalu nie znalazlem krotkiej instrukcji - jak taki banerek wstawic (czy na www czy na forum)

Podejrzalem na forum OC i chcialem zobaczyc jakie inne ewentualnie obrazki sa dostepne pod adresem http://www.geocaching.org.pl/images ale niestety

ERROR 403

Dostęp zabroniony. Ta strona została administracyjnie zablokowana lub konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niej.

Edited by t_e_d
Link to comment

Ted. Dostęp (przeglądanie) do katalogu z obrazkami jest właśnie po to by tam nie szperać :P

 

Na razie jest tylko jeden bannerek

 

200x50.jpg

 

Kod do umieszczenia na forum (np. w stopce w profilu):

 

[url=http://www.geocaching.org.pl][img=http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg][/url]

 

Ale jakoś niedługo coś dorobię innego

Edited by SpiderPL
Link to comment

Z innej beczki. Tak sobie patrze na użytkowników tu się wypowiadających i prawie wszyscy mają "Premium Member" a tak niektórzy narzekali, że to drogie :P

Jakie drogie? Bez przesady - $30 rocznie czyli $2,5 miesiecznie - to na prawde nie majatek. A tamto narzekanie to raczej ideologiczne a nie finansowe :P

Link to comment

A co Wam tak przeszkadza obcokrajowiec ? :mad: Wg mnie wazniejszy jest czas reakcji a nie jezyk w jakim z nim sie koresponduje.

Mam troche porejestrowanych skzrynek na GC i jak na razie chyba tylko doslownie kilka razy korespondowalem z reviewerem - wiekszosc idzie automatycznie.

Link to comment

Nie, nie miałem na myśli obcokrajowca (wiem, trochę niejasno napisałem :mad: ) ale reviewera ekstra dla Polski. Może być obcokrajowiec B) Z czasem publikacji to miałem różnie, ale ostatnie skrytki opublikował bardzo szybko, jedną prawie natychmiast. Wydaje mi się że pomogły teksty w okienku z notką dla reviewera :)

Link to comment

toczygroszek, kwieto, jednym słowem - jak dla mnie: kwiat pieniactwa taki, że aż trud rękę podać

 

no ale może się mylę, zobaczymy

 

w każdym bądź razie witam z radością każdą dobrą inicjatywę, tym bardziej, że widząc tutaj też takie osoby jak TomPL, czy Ted chce mi się wracać; może jednak przestanę szerokim łukiem omijać skrzynki GC? zobaczymy

 

w końcu zanim kiedyś przeczytałem artykuł Ponurego, który był moją 32 skrzynką wśród tych 31 aż 6 to były skrzynki GC only; dopiero później mi się odmieniło, najpierw okazjonalnie zaglądałem na GC, a później to nawet nie logowałem jak skrzynka była w obu systemach

 

tymczasem witam wszystkich i kłaniam się nisko i przyglądam się z zainteresowaniem, t

Link to comment

widząc tutaj też takie osoby jak TomPL, czy Ted chce mi się wracać; może jednak przestanę szerokim łukiem omijać skrzynki GC?

 

Come on - baw się z ludźmi z całego globu, których coś przyciągnęło na tereny w których grasujesz :mad:

Edited by TomPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...