Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 2
toczygroszek

Witam na polskim forum Geocaching.com

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie na forum, można pisac zarówno po polsku jak i po angielsku.

Welcone to the Polish forum, you can speak here Polish or English. But my Polish is little bit better :P

Edited by toczygroszek

Tzn kogo? Każdy zarejestrowany użytkownik GC ma tu dostęp. A ile osób będzie czuło potrzebę wypowiedzi to się okaże z czasem :P

Przydatna i to bardzo. Wiele osob rezygnowalo na starcie z udzialu w GC wlasnie z powodu bariery jezykowej.

Wiele osob rezygnowalo na starcie z udzialu w GC wlasnie z powodu bariery jezykowej.

I właśnie głównie dlatego powstała ta strona (A wcześniej była sonda na Forum OC co się ludziom nie podoba w GC - jak poprzeglądasz wątki to się domyślisz które tematy temu służyły :P )

Witajcie! Niecierpliwie czekałem na portal i forum, teraz pierwsze doświadczenia. Gorąco gratuluję wszystkim twórcom!! :P

Dzięki! Również pozdrawiam! A jak przeglądarka zaskoczyła i portal odpalił, to dostałem takiego kopa, że mimo słusznej godziny siedzę teraz i kombinuję kesze na weekend - do założenia :P

Będzie co zaliczać jak wrócisz :P

Cieszę się, że strona ruszyła! No to na zdrowie herbatką malinową i niech nam rośnie grupa rasowych geokaszerów w Polsce :-)

Edited by xenotime

no teraz będzie na mnie za byki ortograficzne :P

oglądam stronkę i całkiem całkiem - postaram się założyć kilka skrytek za tydzień, jak będę w PL!

kurcze - czytam ja se forum, a tu Spider ma jakiś nowy baner w podpisie (dopiero potem zobaczyłem, że jest temat w dziale gc.com)

super sprawa - witam wszystkich i dodaje do zakładek :-)

No wlasnie - nigdzie na nowym portalu nie znalazlem krotkiej instrukcji - jak taki banerek wstawic (czy na www czy na forum)

Podejrzalem na forum OC i chcialem zobaczyc jakie inne ewentualnie obrazki sa dostepne pod adresem http://www.geocaching.org.pl/images ale niestety

ERROR 403

Dostęp zabroniony. Ta strona została administracyjnie zablokowana lub konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niej.

Edited by t_e_d

Ted. Dostęp (przeglądanie) do katalogu z obrazkami jest właśnie po to by tam nie szperać :P

Na razie jest tylko jeden bannerek

200x50.jpg

Kod do umieszczenia na forum (np. w stopce w profilu):

[url=http://www.geocaching.org.pl][img=http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg][/url]

Ale jakoś niedługo coś dorobię innego

Edited by SpiderPL

Wiem wiem, ze to blokada przez "grzebaczami" :P

Chodzilo mi o to by gdzies na www.geocaching.org.pl dac krota instrukcje - jak taki banerek wstawiac na forach i jak na www.

Ja sobie poradze ale niektorzy moga miec problemy.

Z innej beczki. Tak sobie patrze na użytkowników tu się wypowiadających i prawie wszyscy mają "Premium Member" a tak niektórzy narzekali, że to drogie :P

Ze względu na notoryczny brak czasu na wizyty w pubie ze względu na czas jako poświęcam tej zabawie wychodzę finansowo znacznie na plus :P

Z innej beczki. Tak sobie patrze na użytkowników tu się wypowiadających i prawie wszyscy mają "Premium Member" a tak niektórzy narzekali, że to drogie :P

Jakie drogie? Bez przesady - $30 rocznie czyli $2,5 miesiecznie - to na prawde nie majatek. A tamto narzekanie to raczej ideologiczne a nie finansowe :P

No to jeszcze lokalny przeglądacz i będzie pełnia szczęścia. B) I w ramach promocji rok Premium za darmo. :mad:

O, lokalny reviewer to byłoby super. Może jak przekroczymy jakąś magiczną liczbę skrytek, do dostaniemy własnego? :mad:

A co Wam tak przeszkadza obcokrajowiec ? :mad: Wg mnie wazniejszy jest czas reakcji a nie jezyk w jakim z nim sie koresponduje.

Mam troche porejestrowanych skzrynek na GC i jak na razie chyba tylko doslownie kilka razy korespondowalem z reviewerem - wiekszosc idzie automatycznie.

Nie, nie miałem na myśli obcokrajowca (wiem, trochę niejasno napisałem :mad: ) ale reviewera ekstra dla Polski. Może być obcokrajowiec B) Z czasem publikacji to miałem różnie, ale ostatnie skrytki opublikował bardzo szybko, jedną prawie natychmiast. Wydaje mi się że pomogły teksty w okienku z notką dla reviewera :)

toczygroszek, kwieto, jednym słowem - jak dla mnie: kwiat pieniactwa taki, że aż trud rękę podać

no ale może się mylę, zobaczymy

w każdym bądź razie witam z radością każdą dobrą inicjatywę, tym bardziej, że widząc tutaj też takie osoby jak TomPL, czy Ted chce mi się wracać; może jednak przestanę szerokim łukiem omijać skrzynki GC? zobaczymy

w końcu zanim kiedyś przeczytałem artykuł Ponurego, który był moją 32 skrzynką wśród tych 31 aż 6 to były skrzynki GC only; dopiero później mi się odmieniło, najpierw okazjonalnie zaglądałem na GC, a później to nawet nie logowałem jak skrzynka była w obu systemach

tymczasem witam wszystkich i kłaniam się nisko i przyglądam się z zainteresowaniem, t

' date='Oct 9 2009, 08:38 AM' post='4089659']

może jednak przestanę szerokim łukiem omijać skrzynki GC?

Niektore osoby mozna ...... omijac ale nie skrzynki - skrzynka to skrzynka :mad:

Zapewniam, że nie czatuję na geocacherów przy moich skrytkach, możecie czuć się bezpieczni B)

"kwiat pieniactwa" powiadasz... :mad: To była tylko przykrywka :)

Juz jest - wczesniej ciagle byl ten szary kwadracik. Widac musialo sie przeladowac

widząc tutaj też takie osoby jak TomPL, czy Ted chce mi się wracać; może jednak przestanę szerokim łukiem omijać skrzynki GC?

Come on - baw się z ludźmi z całego globu, których coś przyciągnęło na tereny w których grasujesz :mad:

Edited by TomPL

Nareszcie strona ruszyła :( .

Długo na to czekałem.

Yea.

Aha i przy okazji też jestem z Krakowa

Edited by AndroidPL

Nie wiem co jest z tą flagą - czasami jest widoczna a czasami nie - też tak macie?

Chyba flaga ginie gdy masz wszystkie posty przeczytane... :(

Chyba flaga ginie gdy masz wszystkie posty przeczytane... :(

Hehe, faktycznie :anibad: Na próbę "przeczytałem" wszystkie posty z kiwilandu i flaga znikneła.