Jump to content

Νέες Κρύπτες


Recommended Posts

Μια και επιτέλους κατάφερα και έφτιαξα την πρώτη μου κρύπτη, σκέφτηκα να ανοίξω και ένα νέο θέμα εδώ όπου θα μπορούμε να γράφουμε τι νέο έχουμε τοποθετήσει στην Ελλάδα. Ελπίζω να μην είναι κακή ιδέα... :sad:

 

Για την δική μου περίπτωση έκανα την πρώτη (από ό,τι βλέπω) multi κρύπτη στην Θεσσαλονίκη. Έγινε λίγο βιαστικά μια και ήμουν για λίγες μέρες στην πόλη. Στην επόμενη επίσκεψη θα φροντίσω όμως να την συμαζέψω λίγο περισσότερο (να βάλω ένα καλύτερο log μέσα κυρίως). Και μια τα πολλά λόγια είναι φτώχια, όσοι πιστοί προσέλθετε: GC1QTCB

Link to comment

Να ρωτήσω και γω κάτι; Πόσες κρύπτες πρέπει να έχει μια χώρα για να έγγρίνονται από τοπικό μέλος; (Ελληνίδα/Έλληνα)

Μία έχω φτιάξει στην Ελλάδα και την ενεργοποίησε ο Crow T Robot :):anitongue:

 

btw @bakamono το κόλπο με τα Ελληνικά δουλεύει μια χαρά και έβαλα την Ελληνική περιγραφή στην κρύπτη μου.

Link to comment

Να ρωτήσω και γω κάτι; Πόσες κρύπτες πρέπει να έχει μια χώρα για να έγγρίνονται από τοπικό μέλος; (Ελληνίδα/Έλληνα)

Μία έχω φτιάξει στην Ελλάδα και την ενεργοποίησε ο Crow T Robot :anicute::rolleyes:

Ίσως δεν έχει να κάνει μόνο με τον αριθμό των κρυπτών αλλά και πόσοι από Ελλάδα αναλαμβάνουν να εγκρίνουν εθελοντικά. Και την δική μου πάντως δεν ήταν Έλληνας αυτός που την ενέκρινε.

Link to comment

Να ρωτήσω και γω κάτι; Πόσες κρύπτες πρέπει να έχει μια χώρα για να έγγρίνονται από τοπικό μέλος; (Ελληνίδα/Έλληνα)

Μία έχω φτιάξει στην Ελλάδα και την ενεργοποίησε ο Crow T Robot :anicute::rolleyes:

Ίσως δεν έχει να κάνει μόνο με τον αριθμό των κρυπτών αλλά και πόσοι από Ελλάδα αναλαμβάνουν να εγκρίνουν εθελοντικά. Και την δική μου πάντως δεν ήταν Έλληνας αυτός που την ενέκρινε.

 

Αυτό που βρήκα ως απάντηση της ερώτησης σας στην βάση δεδομένων (Knowledge Database) της Groundspeak είναι ΕΔΩ

Φιλικά

Yiannisp

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...