Jump to content

ερώτηση λίγο άσχετη με geocaching....


mutron

Recommended Posts

Γεια χαρά παιδιά! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το GPS μου σε κάποιο ελληνικό forum αλλά δεν βρήκα κάπου αλλού :P

 

Μου είχαν φέρει ένα Garmin 60CSX από αμερική το οποίο το χρησιμοποιώ συνήθως με τους υδρογραφικούς χάρτες και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος!!!!

 

Θα ήθελα να βάλω χάρτες της Ελλάδας (στα ελληνικά) και βρήκα τους auto drive hellas

αλλά το πρόβλημα είναι ότι το device μου δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες επειδή είναι αγορασμένο

στην αμερική (υποστηρίζει english/spanish). Υπάρχει τρόπος να κάνω κάτι για αυτό (π.χ. να flasharo ένα άλλο firmware?)

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια και sorry για την άσχετη ερώτηση!!

Link to comment

Γεια χαρά παιδιά! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το GPS μου σε κάποιο ελληνικό forum αλλά δεν βρήκα κάπου αλλού :D

 

Μου είχαν φέρει ένα Garmin 60CSX από αμερική το οποίο το χρησιμοποιώ συνήθως με τους υδρογραφικούς χάρτες και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος!!!!

 

Θα ήθελα να βάλω χάρτες της Ελλάδας (στα ελληνικά) και βρήκα τους auto drive hellas

αλλά το πρόβλημα είναι ότι το device μου δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες επειδή είναι αγορασμένο

στην αμερική (υποστηρίζει english/spanish). Υπάρχει τρόπος να κάνω κάτι για αυτό (π.χ. να flasharo ένα άλλο firmware?)

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια και sorry για την άσχετη ερώτηση!!

-----------------------------------------------------------------------

.....για κανε την ερωτηση και εδω http://www.thegreekz.com/forum/forumdisplay.php?f=200 ισως καποιος να ξερει να σου απαντησει.... :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...