Jump to content

Έκανα καλά;


Recommended Posts

Φίλοι μου καλιμέρα!

 

Ελπίζω να έκανα καλά, αλλά παίζοντας με τον χάρτι που εχει τα cache...είχα δει ένα cache σε ένα μικρό νησάκι, τουσ Φούρνους, κοντά στην Ικαρία! Επειδή ο geocacher (ξένος) που το έβαλε δεν έβλεπε κανέναν να πηγαίνει, (δεν εχει ακομα ουτε FTF), το απέσυρε!

 

Του έστειλα μήνυμα και τον έπεισα να το αφήσει και για αυτό το καλοκαίρι, μήπως και κάποιοσ το επισκευθεί! Του είπα οτι έτσι θα έκανε καλό και στο νησάκι, με το να το επισκευθεί κάποιος!

 

Του ανάφερα και ότι τα cache στην Ικαρία, δεν έχουν επισκεψιμότητα μεγάλη (μόνο ένας πήγε και δεν τα βρήκε!)!

 

Το ξαναενεργοποίησε τώρα! Ελπίζω κάποιος να πάει, ώστε να μείνει εκεί το cache, και να μην έχουμε τα ιδια στο τέλος του χρόνου!! Μακάρι να μπορούσα έγω να πάω να το βρώ!!!!

 

Ελπίζω να έκανα καλά με το όλο θέμα! Μην χάνουμε cache από την Ελλάδα!

 

Ελπίζω επίσεις να μην θεωρηθεί ως διαφήμιση του συγκεκριμένου cache, το μύνημά μου αυτό! :laughing:

 

Φιλικά,

 

Νίκος (gatoulis)

Link to comment

Φίλοι μου καλιμέρα!

 

Ελπίζω να έκανα καλά, αλλά παίζοντας με τον χάρτι που εχει τα cache...είχα δει ένα cache σε ένα μικρό νησάκι, τουσ Φούρνους, κοντά στην Ικαρία! Επειδή ο geocacher (ξένος) που το έβαλε δεν έβλεπε κανέναν να πηγαίνει, (δεν εχει ακομα ουτε FTF), το απέσυρε!

 

Του έστειλα μήνυμα και τον έπεισα να το αφήσει και για αυτό το καλοκαίρι, μήπως και κάποιοσ το επισκευθεί! Του είπα οτι έτσι θα έκανε καλό και στο νησάκι, με το να το επισκευθεί κάποιος!

 

Του ανάφερα και ότι τα cache στην Ικαρία, δεν έχουν επισκεψιμότητα μεγάλη (μόνο ένας πήγε και δεν τα βρήκε!)!

 

Το ξαναενεργοποίησε τώρα! Ελπίζω κάποιος να πάει, ώστε να μείνει εκεί το cache, και να μην έχουμε τα ιδια στο τέλος του χρόνου!! Μακάρι να μπορούσα έγω να πάω να το βρώ!!!!

 

Ελπίζω να έκανα καλά με το όλο θέμα! Μην χάνουμε cache από την Ελλάδα!

 

Ελπίζω επίσεις να μην θεωρηθεί ως διαφήμιση του συγκεκριμένου cache, το μύνημά μου αυτό! :)

 

Φιλικά,

 

Νίκος (gatoulis)

------------------------ :):D

Πολυ καλα εκανες φιλε Gatouli..Ολοι μας εχουμε τοποθετησει cache που δεν τις εχουν ακομα επισκεφτει..

(ειδικα στην επαρχια).Δεν ειναι αυτος λογος για να τις αποσυρουμε,......

 

φιλικα

tetras61

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...