Jump to content

Συνάντηση στην Αθήνα


Antonis_GR

Recommended Posts

Hello, hello!

 

Προγραμματίζω συνάντηση για τις 8 Δεκέμβρη στην Αθήνα. Ετοιμάστε τα GPS σας, τα coin σας, τα Travel Bugs σας και το κέφι σας! Όσοι έρθουν εκτός Αθηνών θα κεραστούν από τους υπόλοιους από ένα τόστ! :anibad:

 

Φιλικά Αντώνης

Link to comment

Hello, hello!

 

Προγραμματίζω συνάντηση για τις 8 Δεκέμβρη στην Αθήνα. Ετοιμάστε τα GPS σας, τα coin σας, τα Travel Bugs σας και το κέφι σας! Όσοι έρθουν εκτός Αθηνών θα κεραστούν από τους υπόλοιους από ένα τόστ! :huh:

 

Φιλικά Αντώνης

 

;) Μηνυμα εληφθη .....θαρθω σιγουρα,αλλα στην ευχη μοοονο ενα τοστ??!!! βαλε καμια μπριτζολα και λιγο κρασακι για τους εκτος Αθηνων... :laughing:

Link to comment

... Mε βλέπω να πίνω μόνος μου καφέ... Μετά από προτροπή του φίλου μου του Αργύρη, το ραντεβού μεταφέρεται για τις 13:30 αντί τις 11:30. Πάω να το αλλάξω και επίσημα ΕΔΩ

Edited by Antonis_GR
Link to comment

... Mε βλέπω να πίνω μόνος μου καφέ... Μετά από προτροπή του φίλου μου του Αργύρη, το ραντεβού μεταφέρεται για τις 13:30 αντί τις 11:30. Πάω να το αλλάξω και επίσημα ΕΔΩ

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Αντώνη για την αλλαγή της ώρας :laughing: .φυσικα και 8α έρθουμε ελπίζοντας να μαζευτούμε όσο γίνεται περισσότεροι !! ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ????????? ;)

Link to comment

Με την ευκαιρία του meeting στέλνω στους φίλους geocachers τους χαιρετισμούς μου κι ακόμα τις ευχαριστίες μου σ΄όσους διαθέτουν χρόνο και κέφι για το καλό του "αθλήματος": Αντώνη (Forum), όσους εργάστηκαν για το First Greek Geocoin, yiannisp για την προσπάθεια με τα recent logs... Ο ίδιος δε θα μπορέσω να έρθω (ίσως αποτελούσα παραφωνία στην ατμόσφαιρα λόγω... χάσματος γενεών!)

Link to comment
Με την ευκαιρία του meeting στέλνω στους φίλους geocachers τους χαιρετισμούς μου κι ακόμα τις ευχαριστίες μου σ΄όσους διαθέτουν χρόνο και κέφι για το καλό του "αθλήματος": Αντώνη (Forum), όσους εργάστηκαν για το First Greek Geocoin, yiannisp για την προσπάθεια με τα recent logs... Ο ίδιος δε θα μπορέσω να έρθω (ίσως αποτελούσα παραφωνία στην ατμόσφαιρα λόγω... χάσματος γενεών!)

 

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ, αλλά τι ακριβώς εννοείς λέγοντας χάσμα γενεών? Είσαι κάτω των 12? Γιατί εγώ προσωπικά λειτουργώ θαυμάσια και χαίρομαι τις παρέες που συμπεριλαμβάνουν όλες τις ηλικίες άνω των 12. Π.χ.: Χαίρομαι πολύ όταν βγαίνω με την παρέα της κόρης μου (16-20), διασκεδάζω πολύ όταν είμαι με την παρέα των apriliabikers (20-40) και φυσικά περνάω τέλεια όταν είμαι με την παρέα από τη λέσχη μου (35-75)! :(

 

Φιλικά, Αντώνης

Link to comment

Με την ευκαιρία του meeting στέλνω στους φίλους geocachers τους χαιρετισμούς μου κι ακόμα τις ευχαριστίες μου σ΄όσους διαθέτουν χρόνο και κέφι για το καλό του "αθλήματος": Αντώνη (Forum), όσους εργάστηκαν για το First Greek Geocoin, yiannisp για την προσπάθεια με τα recent logs... Ο ίδιος δε θα μπορέσω να έρθω (ίσως αποτελούσα παραφωνία στην ατμόσφαιρα λόγω... χάσματος γενεών!)

 

to na mhn mporei kapoios na er8ei logw ypoxrewsewn einai fysika sevasto alla na mhn erxetai gia ton logo pou anafereis na eisai sigouros oti meta pou 8a teleiwsoume ton kafe mas 8a se exoume peisei oti htan la8os :rolleyes:.

Kalo brady kia elpizw na ta poume oso ginetai perissoteroi ayrio!!!! :unsure::ph34r:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...