Jump to content

ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΓΙΑ FYROM


sakis

Recommended Posts

Λοιπόν, πληροφοριακά, μέχρι τώρα έχω στείλει 2 φορές το ίδιο παραπάνω μήνυμα και στις 2 φορές πήρα αυτή την απάντηση:

 

--------------------------------------------------------

 

Hi Gregory,

 

I have sent this request to our developers to see where they are with this bug. Since they do have a lot on their plates at the moment it could be some time before we hear back from them. Hopefully they will be able to correct this soon.

 

Thank you,

 

Best Regards,

Jessica

 

--------------------------------------------------------

 

Πάντως χωρίς να θέλω να είμαι ακραίος αλλά πιστεύω πως μερικά πράγματα δεν χωράνε διαπραγματεύσεις και «ήπια στάση», οπότε δεν θα ήταν κακή ιδέα ο καθένας μας να έστελνε έστω μια-δυο φορές το μήνυμα (σαν το παραπάνω) στους διαχειριστές.

 

Όλοι κρίνονται από την στάση τους, και όλα κρίνονται από τη στάση της «μάζας». Αν είμαστε χλιαροί σε αυτό το θέμα και δεν μιλάμε, δεν θα ασχοληθούν και οι διαχειριστές. Από την πλευρά των σκοπιανών προφανώς δέχτηκαν πίεση και το άλλαξαν από FYROM σε Macedonia. Τώρα είναι στο χέρι μας να ασκήσουμε πίεση με τη σειρά μας. Αν δεν το κάνουμε όμως – είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

 

Άλλο το «δεν θέλω να είμαι ακραίος» και άλλο το «κρατάω στάση κότας παίζοντάς το ανοιχτόμυαλος και δημοκρατικός». Δεν θα μας πέσει και ο κώλος αν στείλουμε κανένα μήνυμα. Τα σύκα - σύκα και η σκάφη - σκάφη.

Link to comment

Συμφωνώ και επαυξάνω Γρηγόρη μαζί σου. Τώρα την βλακώδη δικαιολογία που σου είπε η Τζέσικα την ακούω βερεσέ διότι άκου να δεις πως έχει η ιστορία.

Την πρώτη φορά που έστειλα μήνυμα να αλλάξουν την ονομασία ,ανταποκρίθηκαν μέσα σε μία εβδομάδα και από Μακεδονία έγινε ΦΥΡΟΜ. Τότε το Καναδικό λόμπι των Σκοπιανών (το ισχυρότερο του κόσμου) προφανώς άσκησε πίεση,στην Καναδική εταιρεία Groundspeak και εκεί που στο φόρουμ δεχόμουν συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία άλλα και την επιτυχία,ξαφνικά το όνομα επέστρεψε στην προτέρα ,λανθασμένη ,κατάσταση.

Είπα πολλές φόρες να τους ταρακουνήσουμε με συγκεκριμένες ενέργειες άλλα δύστυχος από το σύνολο του φόρουμ βρήκα μια παθητική στάση με ένα σορό παθητικές δικαιολογίες.

Φίλε Γρηγόρη δεν φταίνε οι Βάρβαροι εμείς ανοίγουμε της πύλες να έρθουν.

 

Υ.Σ.1 Εξαιτίας αυτής της στάσης του φόρουμ ,άρχισα και εγώ να ειρωνεύομαι τους πάντες και τα πάντα εδώ μέσα.

Υ.Σ.2 Τώρα θα πέσουν όλοι να με φάνε

Edited by sakis
Link to comment

Υ.Σ.2 Τώρα θα πέσουν όλοι να με φάνε

 

Μη φοβασαι sakis..

Εσυ δεν τρωγεσαι με τιποτα.....χαχα

 

Οσο γαι τα υπολοιπα τα εχουμε ξαναπει,εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια...

Edited by tetras61
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...