Jump to content

2nd 2006's Greek Geocaching Meeting


$hogun

Recommended Posts

:ph34r: Μέσα είμαι και εγώ

Πιστεύω κατα 80% ότι θα μπορέσω να παραβρεθώ στην συνεστίαση.

Γλυκά θα φέρω εγώ

Άσχετο .Μήπως μπορεί να με πει κάποιος πως να βάλω φωτό δίπλα από το κείμενό μου?????

Edited by sakis
Link to comment

:laughing: Well, well... Finally SerZ gave the solution and arranged the 2nd geocaching meeting.

I hope that everyone will be there! Please, visit the log by clicking HERE.

 

Thanks SerZ for organizing and thanks zakis for reminding to post this meeting to the forum.

 

See ya there,

Antonis_GR

Link to comment

All the friends in geocaching are welcome at the meeting this Sunday !

 

I will bring with me thirty one travel bugs and geocoins to share with all the participants and help them spread all over Greece ! ! !

See U all there !

 

Yanni

Link to comment

Ιδιαίτερη επιτυχία είχε η 2η συνάντηση των Γεωαναζητητών (Geocachers) που έγινε στις 7 Μαΐου στο Φάρο Ψυχικού και οργανώθηκε από το SerZ.

 

Όπως κάθε φορά, το κλίμα ήταν ιδιαίτερα φιλικό. Ειπώθηκαν όμορφες ιστορίες για περιστατικά που συνέβησαν κατά τη διάρκεια κάποιων αναζητήσεων και τα αλληλοπειράγματα έδιναν και έπαιρναν.

 

Ευχάριστη έκπληξη ήταν η παρουσία μιας γλυκύτατης (και πανέμορφης) δημοσιογράφου από την εφημερίδα "Το Πρώτο Θέμα" και ενός συμπαθέστατου φωτογράφου, οι οποίοι θα δημοσιεύσουν άρθρο στο ένθετο της εφημερίδας, και θα αναφέρεται στο Geocaching. Μετά από τις απαραίτητες συνεντεύξεις, φωτογραφηθήκαμε όλοι μαζί για τον εμπλουτισμό της δημοσίευσης με οπτικό υλικό...

 

Κάποια στιγμή, ο βετεράνος Γιάννης (YanniG) άνοιξε μια μεγάλη σακούλα και μοίρασε σε όλους τους παρευρισκόμενους 31 νεοφερμένα από τον KashAll στην Ελλάδα Travel Bugs & Geocoins τα οποία είχε παραλάβει από τον Γιώργο (George & Christina). Το τραπέζι γέμισε με συσκευές GPS και Travel Bugs!

 

 

Geomeeting03.jpg

 

Για την ιστορία να αναφέρουμε ότι στη συγκέντρωση παρεβρέθησαν οι εξής:

YanniG, George & Christina (χωρίς τη Χριστίνα που είχε διάβασμα), zakis, j_rouss, SerZ, vth kai Antonis_GR

 

Geomeeting01.jpg

 

Geomeeting02.jpg

Εγώ προσωπικά είμαι σίγουρος ότι η επόμενη συνάντηση θα έχει ακόμη μεγαλύτερη επιτυχία ως προς τον αριθμό των γεωαναζητητών που θα συμμετέχουν και μόνο! Γιατί από κέφι και καλή διάθεση είμαστε υπερκαλυμμένοι!

 

Αναδημοσίευση από την EpikOnline

Edited by Antonis_GR
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...