Jump to content

nosferatu7

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nosferatu7

  1. Und die, die mich begleiten möchten, lade ich ein, mitzukommen. Caching mit einem Album ein Seite
  2. Nieśmiało zaprasza na event: 18 kwietnia 2015 roku Nowy Tomyśl Województowo Wielkpolskie. Wszystkie sczegóły w opisie eventu Geocaching z abumem GC5MCJA
  3. Cały projekt istnieje już od ponad miesiąca na konkurencyjnym seriwsie. Teraz chciałem żeby zyskał rangę ogólnoświatową stąd pomysł utworzenia skrytek w Geocaching. Temat znikających naklejek jest mi znany, szczerze mówić jest kilka miejsc, w których naklejki giną, a wpozostałych jest spokój. przy 28 skrytkach na terenie gminy jest to do ogarnięcia. Mam kilka skrytek na terenie miejskim w odległosci mniejszej niż 160 metrów, czy jak zastosuję multiskrytkę, będę mógł "obejść" ten problem ?.
  4. Noszę się z pomysłem opublikowania serii skrzynek, w której motywem przewodnim było by skompletowanie albumu z naklejkami. Cała sprawa wygląda następująco 1. Album Do pobrania z jednej z dedykowanych skrzynek, lub z linku z strony www. 2. Naklejki. Każsa skrzynka oprócz Logboka zawierała by naklejkę tematycznie związaną z danym miejscem. Naklejki wklejało by się w album. Po skompletowaniu powiedzmy 80 % naklejek, była by mozliowść odbioru upominku/nagrody z lokalnego punktu informacji turytycznej. Tutaj moje pytanie: Jaki typ skrytki użyć, do zarejestrowania skrzynki w serwisie geocaching ?.
×
×
  • Create New...