Jump to content

Galician Reviewer

+Reviewers
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Galician Reviewer

 1. Z radością informuję, że mamy nowego recenzenta: Przygodnik Obejmie województwa: oplskie, dolnośląskie i lubuskie Gratuluję i życzę wielu dobrych doświadczeń, zarówno recenzentowi, jak i całej naszej społeczności geokeszerskiej. Nowa mapka rejonów recenzenckich przedstawia się tak:
 2. Przywracamy możliwość organizowania eventów w pomieszczeniach. Przypominamy, że organizatorzy są odpowiedzialni za zapewnienie zgodności spotkania z prawem, a wszystkich uczestników nadal obowiązują zasady sanitarne, więc prosimy o stosowanie się do nich.
 3. W związku ze znoszeniem ograniczeń przez rząd, przywracamy możliwość organizowania eventów plenerowych od dnia 6 czerwca 2021 r. Spotkanie w ogródku kawiarnianym nie jest eventem plenerowym, więc na razie takie eventy nie będą publikowane. Organizatorów i uczestników nadal obowiązują zasady sanitarne, więc prosimy o stosowanie się do nich. Przypominamy, że eventy mogą być wysyłane do recenzji nie później niż dwa tygodnie przed planowaną datą spotkania.
 4. Koleżanki i Koledzy! Z powodu niepokojącego rozwoju pandemii i wprowadzenia przez władze ograniczeń dotyczących zgromadzeń zawieszamy publikowanie eventów w Polsce od dnia 15.10.2020 r. do odwołania (obostrzenia obowiązujące od 17.10.2020 r. dopuszczają zgromadzenia do 25 osób w strefie żółtej i do 10 w strefie czerwonej). Ponadto zwykłe eventy oraz CITO zaplanowane na daty od 17.10.2020 r. muszą zostać odwołane i zarchiwizowane. Prosimy organizatorów o archiwizację do końca dnia 16.10.2020 r. Po tym czasie eventy zostaną zarchiwizowane przez recenzentów. Eventy CCE (Community Celebration Event) zostaną wycofane z publikacji i będą mogły być opublikowane w późniejszym terminie. Event Mega (GC8CBH8) na razie pozostaje zgodnie z planem. Z przykrością podejmujemy tę decyzję, ale w obecnej sytuacji nie widzimy innej możliwości.
 5. W związku z dopuszczeniem przez władze organizacji imprez plenerowych z ograniczeniem do 150 uczestników, zaczynamy publikować eventy dobywające się w otwartej przestrzeni. Przypominamy, że obowiązują wszystkie zasady bezpieczeństwa, w tym konieczność zachowania dystansu lub zasłaniania ust i nosa. Nadal zawieszona jest publikacja eventów, które miałyby się odbywać w pomieszczeniach.
 6. W związku ze złagodzeniem przez władze ograniczeń w poruszaniu się w celach rekreacyjnych polscy recenzenci będą publikować skrytki od 20 kwietnia 2020. Przy poszukiwaniach zalecamy zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa, w szczególności odpowiedniego dystansu. Zawieszone do odwołania pozostaje publikowanie eventów.
 7. W związku z przedłużeniem przez rząd zaostrzonych zasad bezpieczeństwa w tym obowiązku pozostawania w domu, zawieszenie publikacji skrytek zostaje przedłużone do 19 kwietnia.
 8. W związku z wprowadzeniem przez rząd zaostrzonych zasad bezpieczeństwa, w tym obowiązku pozostawania w domu, polscy recenzenci zawieszają publikację skrytek geocache. Ograniczenia na razie obowiązują do 11 kwietnia.
 9. W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną polscy recenzenci zawieszają publikację eventów planowanych do końca kwietnia 2020. Organizatorów eventów zaplanowanych na marzec prosimy o odwołanie spotkań. W tym celu prosimy opublikować log ogłoszenia (announcement) z informacją o odwołaniu spotkania, a następnie zarchiwizowanie go najpóźniej do dnia 20.03.2020 r. Po tym czasie strona eventu zostanie zarchiwizowana przez recenzenta. Decyzję o eventach kwietniowych podejmiemy do końca marca (może ona dotyczyć archiwizacji lub przesunięcia na inny termin).
 10. Postanowiliśmy zunifikować i wpisać do regionalnej wiki zasady dotyczące publikowania eventów blisko siebie:
 11. W imieniu polskich reviewerów chciałbym podzielić się radosną wiadomością, że nasze grono powiększyło się o nową reviewerkę carpatia Jak tylko carpatia zakończy szkolenie będzie recenzować skrytki w województwach łódzkim, śląskim i świętokrzyskim. Nowy podział województw będzie wyglądał tak:
 12. Do wiki zostały wprowadzone zmiany w związku z nowym podziałem województw pomiędzy recenzentów w Polsce. https://wiki.Groundspeak.com/display/GEO/Poland#Poland-4.Recenzenci
 13. Po przejściu Masovian Reviewer'a na "emeryturę" nastąpił nowy podział województw pomiędzy recenzentów: Galician Reviewer: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie Kashubian Reviewer: podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie Posnanian Reviewer: mazowieckie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie Silesian Reviewer: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie
 14. Dzień dobry wszystkim Już pierwsze zwiastuny się co prawda pojawiły dzięki GeoAwareCZ, ale jak to jest w zwyczaju chcę oficjalnie ogłosić dobre wieści w tym wątku. W ostatnim czasie został wybrany nowy recenzent skrytek typu Earthcache dla terenu Polski - GeoawarePL2. Obecnie przechodzi on szkolenie, ale już niedługo zacznie publikować Earthcache. Mam nadzieję, że przyspieszy to i ułatwi wszaystkim zakładanie i publikowanie tego typu skrytek. Już teraz życzę GeoawarePL2 powodzenia i satysfakcji ze współpracy z geocacherami.
 15. Witam nowego reviewera i życzę wytrwałości
 16. Ja również pragnę przywitać się na tym Forum ze wszystkimi jego użytkownikami i podziękować za miłe przywitanie. Mam nadzieję, że uda nam się dobrze współpracować ze wszystkimi geocachearami. Pozdrawiam Galician Reviewer
×
×
 • Create New...