Jump to content

torzec

+Premium Members
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by torzec

 1. Fort Szcza (Szczęśliwice) [Fort Щ - UV night cache] http://coord.info/GC5MZGF by 13MAR (nie wiem, czy autor miał zamiar sam zgłosić, w razie czego przepraszam za nadgorliwość )
 2. A wystarczy kliknąć w swój nick z prawej na górze
 3. 'Discover trackable' też daje radę (zwłaszcza po eventach).
 4. torzec

  Garmin chirp™

  a znacie jakiś iProgram, który dogada się z chirpem?
 5. C:Geo też ładnie rysuje kółeczka o promieniu 161m
 6. torzec

  Refer A Friend

  No i wysłałem znajomemu refer-linka. Zarejestrował się. Znalazł kilka skrzynek. Minęło kilka tygodni (postanowiłem poczekać). Zaglądam dziś i wciąż 0-0-0. GS powinien chyba jakichś polskich programistów zatrudnić ;D
 7. Nowy challenge w Warszawie: http://www.geocaching.com/geocache/GC5FNY8_challenge-mazowieckie-seryjne-oczko Zapraszam Czy myślicie, że trudność (2,5) jest dobrze dopasowana? Mam odzew, że powinienem ją podnieść. Ale ciekaw jestem Waszej opinii.
 8. torzec

  geocaching.pl

  Na stronie jest fajna funkcjonalność: Skrytki / Szukaj według jenostki administracyjnej Mogę sobie wybrać województwo i powiat. W odpowiedzi mam listę keszy. Przydałby się przycisk 'Pokaż kesze na mapie' albo choć 'stwórz pocket querry'. Nie mówiąc o rozróżnieniu, które z nich już znalazłem
 9. Czy jeśli event jest organizowany w miejscu, do którego trudno dotrzeć np keszerowi na wózku inwalidzkim (środek lasu, wysoka góra itp), to czy nie powinien mieć przynajmniej 1,5? Czy dla CITO obowiązują te same zasady?
 10. On ma jedną skrzynkę założoną. Każdy, kto znajdzie jego wpis online bez pokrycia w logbooku powinien ją "znaleźć"
 11. torzec

  Refer A Friend

  Fajnie Ci Ja mam 0/0/0.
 12. torzec

  Refer A Friend

  https://www.geocaching.com/myaccount/referafriend Jakoś tak dziś mi w oko wpadło. A szkoda, że dopiero teraz, bo kilka osób przeze mnie bakcyla złapało i parę setek znalezień wspólnie wypracowało. Ciekawe, czy da się wstecznie takie powiązanie utworzyć? Pewnie nie. Ale i tak wolę zapytać t-)
 13. Ciekawe, dlaczego na project-gc.com w narzędziu Challenge Checkers nie ma Polski? :(
 14. torzec

  EVENTY, EVENTY

  To chyba dobre miejsce, aby zaprosić Was na event muzyczny http://coord.info/GC5AFV7 Wraz z kolegami będę się "produkował" pod koniec września. Wpadnijcie posłuchać!
 15. No to ja się pożalę. Po ostatnim update androidowego Wherigo dostałem komunikat "Could not load cartridge: Savegame is for different version."
 16. Ja też już tego "kota" zamówiłem 8=)
 17. Trochę mnie to denerwuje a trochę smuci, że w naszym pięknym kraju nie można znaleźć żadnej skrzynki WebCam a Virtual jest tylko jedna. Rozumiem, że nie można już tworzyć takich skrzynek, ale może dałoby się jakoś przeforsować wyjątek? Na pewno cieszyłyby się dużym powodzeniem.
 18. torzec

  Garmin chirp™

  No to może inaczej... Czy ktoś testował jakąś aplikację na Androida obsługującą ant+? Czy też jak na razie obszar to dziewiczy i należy wszystko zbadać organoleptycznie (oczywiście jak w okolicy pojawi się stosowna skrzynka)?
 19. torzec

  Garmin chirp™

  Raczej myślałem o instrukcji dla poszukiwacza. Parę słów ogólnych, jak włączyć nasłuch w GPS itp. A co z użytkownikami komórek? Da się "usłyszeć"? Na czym? Co trzeba zainstalować? Brakuje takiego polskiego repozytorium wiedzy na ten temat
 20. torzec

  Garmin chirp™

  Przydałby się polski opis działania i możliwości chirp'a. Najlepiej gdzieś na geocaching.pl
 21. torzec

  Statystyki...

  Mam na koncie pewien rozjazd danych. Skrytka Wydarzenie 2 (gc.pl) Event Cache 3 (gc.com) Od mojego ostatniego eventu minęło już kilka tygodni, więc chyba nie jest to zwykłe opóźnienie synchronizacji danych. Jakiś pomysł na korektę?
 22. Mission completed Mi też stówka przy okazji pękła. A nowy miesiąc nie zakończył serii...
 23. Na geocachowej mapie można podejrzeć sobie skrzynki z TB. Okazuje się jednak, że w wielu przypadkach przedmiotów już tam dawno nie ma. Potwierdzają to kolejni poszukiwacze. Czy jest jakaś możliwość "przeczyszczenia" map z zaginionych przedmiotów podróżnych?
 24. Geocachnig to nie zabawa. To służba Wszędzie zabieram ze sobą pudełeczko z podstawowymi przedmiotami przydatnymi w poszukiwaniach. Latarka, rękawiczki, kompas, czyste wkłady do logbooków. Na pewno niedługo pojawi się tam też pęseta. Osobne etui mam na przedmioty podróżne i rzeczy na wymianę. I zawsze KILKA rzeczy do pisania !! Jak to wygląda u Was?
×
×
 • Create New...