Jump to content

Zaworov

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zaworov

  1. To chyba nie chodzi o to GeoTV!? http://www.youtube.com/watch?v=6ExXPMLhczM
  2. Dzięki Panowie. C:geo spełnia moje oczekiwania. Nie wiem czemu w innych aplikacjach gps zupełnie wariuje albo szuka lokalizacji niemiłosiernie długo.
  3. Witam, Możecie mi polecić jakiś prosty program do nawigacji na androida? Nie mam specjalnie szybkiego telefonu, więc poszukuję czegoś zupełnie najprostszego, żeby pokazywało mi aktualne położenie. Ewentualnie program do którego można wrzucić mapy turystyczne, jeżeli macie pozytywne doświadczenia z takim. Z góry dzięki za pomoc i zainteresowanie.
  4. Witam, Zastanawiam się, czy jest jakieś wyjście dla osób, które chcą wspólnie odnajdywać skrzynki. Wyjściem z sytuacji wydają się być odrębne konta i osobne logi, ale co w tej sytuacji począć gdy będziemy chcieli założyć nową skrzynkę? Tylko jedna osoba może być uznana za założyciela, czy się mylę? Widziałem, że pary mają wspólne konta. Minus tego rozwiązania jest taki, że pozwala to tylko jednej osobie, tej która podała swoje dane personalne, zdobyć odznakę PTTK. A i te chcielibyśmy zdobyć w przyszłości P.S Strasznie się, za przeproszeniem, zajarałem całą ideą!
×
×
  • Create New...