Jump to content

Zubeer

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zubeer

 1. Masz założone skrytki, to chyba wiesz Jak każdy zakładacz, chciałbym mieć więcej No i właśnie ósmy dzień czekam na weryfikację pięciu kolejnych. Dlatego pytam
 2. A ja mam szybkie i krótkie pytanie. Ile czasu trwa weryfikacja skrzynki?
 3. Nie chcę wdawać się w prawnicze dyskusje, ale nie do końca jest właśnie precyzyjna. Albo właśnie jest, ake wtedy kasuje pewnie większość keszy na szlakach, bo szlak to tylko wąski pas ścieżki. Dlatego pytam tutaj, jakie właściwie jest podejście.
 4. Dziękuję. Rozumiem w takim razie, że kesz np. w drzewie, przy drodze leśnej będącej granicą rezerwatu, nie jest zabroniony? Rezerwat dodam, że nie jest ścisły.
 5. Witam Jak recenzenci czy ogólnie GC zaopatrują się na kesze na skraju rezerwatów?
 6. Mam na myśli to, że smartfon bywa bardziej multifunkcjonaly niż turystyczny GPS. Są oczywiście przydatne aplikacje, są możliwości przeszperania internetu w poszukiwaniu niezbędnej czasem podpowiedzi, ale i "telefon do przyjaciela" czasem się przydaje. Po co nosić kilka urządzeń, jeśli można jedno?
 7. Pozwolę włączyć się do dyskusji odnośnie trwałości smartfonów. Nie zgodzę się, że muszą to być wyłącznie delikatne urządzenia. Mój niejednokrotnie lądował w piasku, wodzie (nie zmoczony, a zatopiony) etc etc. Do tego ma bardzo dobry moduł GPS, locusy, c:geo i szmery bajery. Dodajmy power bank i nie jestem uzależniony od gniazdka na jakiś czas. Więc da się i wolę mojego smartfona od Garmina
 8. Jeszcze raz w takim razie dziękuję. Udało się.
 9. Dziękuję za szybką odpowiedź. Przyznam, że poplątanie polskiego z angielskim zmąciło mą czujność To jeszcze jedno mi się nasuwa... Jak w formularzu wpisywania opisu poprzez tagi HTML umieścić zdjęcie? Nie w galerii, tej co jest na dole, ale w opisie. A może istnieje jakiś przystępny poradnik?
 10. Witam To mój pierwszy post tutaj, ale mam dość istotne dla mnie pytanie. Próbując założyć skrzynkę, dotarłem do limitu 500 znaków w opisie skrzynki. Czy dobrze rozumuję, że każdy opis musi mieć do pięciuset znaków włącznie ze spacjami?
×
×
 • Create New...