Jump to content

Pen-y-Cat

+Premium Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Pen-y-Cat

 1. No tak, Rubeus chodzić nie lubi :P Marudzi przy tym strasznie :P

  Trasa opisana to betka jest - taki tam spacerek :laughing:

  Ale ja się chciałam pożalić - taką niedawno koncepcję wyknułam, że w rok od rozpoczęcia zabawy do 1.000 dobiję (bez Górzna). Ale najwidoczniej bez Górzna się nie da :(

 2. Przecież nie wpisują się one do żadnych statystyk, nikt ich nie zlicza, a są pierwszym sygnałem dla właściciela, że może warto sprawdzić obecność pojemnika.

   

  Dokładnie. Doceniłem moc DNFów przy robieniu serii W jak Warszawa. Przez ich brak straciłem pół dnia a gdy na pocieszenie poszedłem pod stadion znaleźć coś innego niż mikrusy, sytuacja się powtórzyła. Na szczęście kolega ru.beus szybko zareagował za co bardzo dziękuję;)

   

   

  To jest właśnie kwestia, której nie pojmuję... To taki wstyd przyznać się, że się nie znalazło? Tym bardziej, że powody nieznalezienia mogą być różne (ruchliwa okolica=brak możliwości dłuższych i dokładnych poszukiwań - a to też jest wskazówka dla kolejnych poszukiwaczy), sprytne maskowanie (wtedy wg mnie DNF tylko podnosi wartość kesza), zwykła geoślepota (każdemu się zdarza). A już brak zalogowania DNF kiedy kesza ewidentnie brak uważam za tchórzostwo.... Serio. Tak samo jak brak chocby notki mówiącej o konieczności naprawy, wymiany elementów etc. Przecież to jest w interesie wszystkich geocacherów...

 3. najwyżej będę patrzył z pogardą

   

  Spotkanie jest rowerowe. A jednym z legendarnych rowerowych zdarzeń w Polsce jest opowieść o tym, co ponoć czynił Stanisław Królak z radzieckimi cyklistami. Więc ja bym z pogardą był ... ostrożny.

  A ja bym chyba w ogóle z pogardą była ostrożna - niezależnie od rodzaju eventu tudzież keszowania wieloosobowego... To jest zabawa a nie zawody czy ocenianie innych.

 4. A jaka jest średnia wieku uczestników takiego eventu?

   

  Na takich eventach byly osoby w wozkach dla dzieci, byly osoby w ciazy, byly osoby niepelnosprawne ruchowo, byly osoby poruszajace sie o lasce, osoby, ktore maja 70+, osoby z podstawowki, gimnazjum, liceum, studiujace, pracujace, z kraju i z zagranicy.

  Wszyscy sa tak samo traktowani i tak samo mile widziani.

  Zawsze!

   

   

  Zapomniałeś o zwierzakach :D

  500

  Dziękuję. Tak jakoś samo poszło :)

  Akesis - ściskam łapkę gratulując. Dodatkowo moim keszem #500 był właśnie kesz Akesis :lol:

  A test czarnego potwora był ogromną frajdą i przyjemnością - już Ty, y_a_h_oo, wiesz B) Czarnego cmokam w pyszczydło.

×
×
 • Create New...