Jump to content

Trzyszcz24

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Trzyszcz24

 1. Jeśli nie masz możliwosci załatwienia zaproszenia, to bierze się wizę turystyczną (voucher kosztuje 100zł). Jeśli załatwia się samemu, a nie przez biuro to wychodzi sporo taniej. W Brześciu widzę teraz 3, a w Mińsku kilkadziesiąt. Zabrakło by im ludzi jakby mieli każdego zagranicznego śledzić, to nie Korea Północna. Może wy byliscie jacys wyjątkowi W ogóle oceniam kraj bardzo dobrze, fajni ludzie, piękne miasta, bardzo duży wybór dobrego jedzenia w dobrej cenie (czasem luźno ułożone na półkach, ale jest różnorodność nieraz większa niż u nas). Poza atrakcjami w samym mieście warto się też wybrać do pobliskiej Puszczy Białowieskiej.
 2. Hej, po długiej przerwie chcę znowu się pobawić w szukanie skrytek Zmieniłem miasto na Poznań i zastanawiam się czy może znalazłby się ktoś do towarzystwa? Myślę, że weselej szukać z kimś
 3. toczygroszek- słabe to Twoje tłumaczenie, bo pewnie prowokuje do kolejnych pytań ;] E tam w tym Lotto to oszukują -kiedyś kupiłem los i nie wygrałem O.O Można powiedzieć, że znam to miejsce, tzn. często jestem nad pobliskim jez. Zawiat.
 4. A widzę o co chodzi- nie ma kto w Gdańsku szukać . Ja jak tylko mogę to wychodzę w teren, więc będę miał mnóstwo okazji, żeby "po drodze" poszukać skrytek Heh widocznie słabo szukałem tych tematów, dobrze że mod czuwa
 5. Witam! Nie znalazłem wątku powitalnego, ani innego odpowiedniego, więc założyłem nowy. Wcześniej nie słyszałem nigdy o tym projekcie, więc byłem mocno zaskoczony kiedy przez przypadek znalazłem skrytkę. Bardzo mi się to spodobało i stwierdziłem, że jeszcze dzisiaj się zarejestruję. Na razie tylko pobieżnie przeczytałem zasady, więc pojęcie o sprawie mam blade, ale się dokształce , bo chyba się w to wciągnę i będe aktywnym poszukiwaczem Jeszcze jako ciekawostkę powiem jak to się stało, że odkryłem skrytkę: szukałem owadów (zajmuję się chrząszczami) no i tak grzebiąc za nimi zauwazyłem pojemnik. Pierwsza myśl, to że ktoś ukrył "skarby" z dzieciństwa (tak było w jakimś filmie, tylko że w nim skrytka była w ścianie w mieszkaniu). Wyszukałem, że w październiku będzie w okolicach Gdańska spotkanie, jak nic się nie stanie to się stawię pewnie Ps. Chyba nieczęsto się zdarza, że skrytka zostanie znaleziona przypadkowo?
×
×
 • Create New...