Jump to content

kamus!

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kamus!

 1. Z pewnością osoby uczestniczące czynnie w zapełnianiu białych plam projektu ZCW zostaną nagrodzone drobnymi upominkami. Na pewno też w szczególny sposób postaram się nagrodzić osoby najbardziej czynnie uczestniczące w realizacji tego projektu. Proszę więc mieć to na względzie podczas planowania miejsc na ukrycie keszy w ciągu najbliższego roku :)

  Toczygroszku, przekonałeś mnie ;)

 2. Prostym i tanim sposobem na "wypełnienie" skrzynki jest dodanie wizytówek związanych ze znalezionym geocache. Sam dodaje je do swoich i z tego co widzę (dość często je uzupełniam) cieszą się niejaką popularnością. Pierwsze 3 są numerowane, więc są pamiątką po FTF itp.

   

  Wizytówki są cudowne!!!

  Uwielbiam je ;)

 3. Za kare

   

  Przepraszam, za co? ;) bo chyba źle przeczytałam :D

   

  btw, załóżmy może jakiś geokeszerski wątek matrymonialny? ;)

 4. Zadzwonił mój telefon

   

  Nie chcę nic mówić, ale:

  1) słyszeć dzwoniący telefon: poważna choroba

  2) odbierać telefon: dopilnuj wszystkich swoich obowiązków, a unikniesz nieprzyjemnych sytuacji

   

  Moja geointerpretacja wkrótce :D

 5. Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

  I bez keszy z Niemiec, Czech, Slowacji itd itp.

  A moim zdaniem ten ładny uśmiech kamus! się Tobie nie należy :-). I już!

   

  Jak będę miała czas, to dokładnie zanalizuję znalezienia y_a_h_oo i zweryfikuję ;)

   

  Mogę się do Ciebie ładnie uśmiechnąć (bo mam naprawdę ładny uśmiech) ;) haha. A do tysiąca mi jeszcze trochę brakuje... Na Górzno przyjdzie czas za jakiejś 300 keszy dla mnie ;)

   

  Ja bym się pisał na taką nagrodę :) Do kiedy ten konkurs jest ważny? B)

   

  Konkurs jest ważny bezterminowo ;)

 6. Jaka fundujesz nagrode?

   

  Mogę się do Ciebie ładnie uśmiechnąć (bo mam naprawdę ładny uśmiech) ;) haha. A do tysiąca mi jeszcze trochę brakuje... Na Górzno przyjdzie czas za jakiejś 300 keszy dla mnie ;)

 7. To zwiększa moje szanse na FTFa w okolicach Tarnowa :)

   

  Nie byłabym taka pewna ;) po weekendowym Mega Evencie w Thalheim zdecydowałam się na upgrade do członkostwa Premium. Już wcześniej się do tego przymierzałam, ale teraz jestem już pewna - przekonał mnie uśmiech, ładne oczy i piękny akcent z jakim mówi przedstawiciel Groundspeaka - UncleJames (nie wiem, czy to działa na wszystkie geokeszerki, ale na mnie tak - ach, specjaliści od public relations) ;) a tak bardziej na poważnie - ktoś powiedział ostatnio - "Come on, it's JUST around 5 € more" 5... Może nie pójdę z torbami. Mniej narzekać, więcej się bawić. Geocaching pozytywny.

  500

  Gratulacje dla kamuś za 500 znalezień. Wynik osiągnięty w zaledwie pół roku, głównie na terenie Polski.

  Czas coś założyć ;)

   

  Jako że niedawno zaczęłam korzystać z forum, dopiero teraz zauważyłam, że ktoś mi czegoś gratuluje. I to nie byle kto, bo sam Toczygroszek, BOX Team i Mpark. Obiecuję, że niedługo coś założę ;) i dziękuję :) i oczywiście gratulacje dla Mparka, który w Górznie znalazł 500 skrzynkę i to o wiele więcej :)

 8. Moich przygód/problemów z logowaniem ciąg dalszy.

  Zmieniłam nazwę użytkownika na geocaching.com, ze względu na to, że "ś" w loginie nie pozwalało na zalogowanie się na forum. Na geocaching.pl kliknęłam w profilu opcję "Aktualizuj" przy loginie. Wszystko ok, login się zmienił. Po opuszczeniu strony nie jestem jednak w stanie zalogować się na PL. "Błąd logowania. Proszę spróbować ponownie z prawidłowym użytkownikiem i hasłem." Próbowałam z nowym loginem, starym loginem, nic. Niewykluczone, że może/prawdopodobnie coś źle robię, aczkolwiek brak mi pomysłów co dalej. Dzięki za pomoc z góry, mam nadzieję, że się nie powtarzam, czy coś.

×
×
 • Create New...