Jump to content

ArtViol

+Premium Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ArtViol

 1. A ja mam propozycję przygotuj wcześniej jakiś suwenir ładna broszka, kolczyki. I jak już dojdziecie do skrytki tak pokombinuj by obok była druga z prezentem )))))lub odwróć uwagę i powiedz o kochanie tu jeszcze coś jest :)o co to ? zobacz sama ?
 2. Witaj serdecznie misha 23 . Z pewnością należy przeczytać co nieco http://www.geocaching.pl/geocaching.php oraz http://www.geocaching.pl/faq.php Ja również od niedawna sie bawię i wiem jaka byłam zagubiona co z czym się je. Na pierwsze szukanie pożyczyłam telefon z wbudowanym gps. Na mapie znalazłam skrytkę w terenie. By mieć spokój.Moja była w zagajniku.Sprawdziłam na mapie satelitarnej czy jest tam niedaleko droga, gdzie mogę stanąć autem,przeczytałam wszystkie wpisy tych co znaleźli i nie znaleźli. Wzięłam ze sobą coś na wymianę małą zabawkę i długopis.Nie było łatwo gps pokazał mi wtedy odchyły 20 metrów ale w podpowiedziach zaszyfrowanych był kamień.Więc wszystkie kamienie w tym zagajniku podnosiłam i BINGO trafiłam. Zrobiłam wpis nick i datę . Włożyłam zabawkę ,schowałam i koniec.Po powrocie w zrobiłam logowanie jako znalezione. Opowiedziałam mężowi, Trochę się popukał w czoło ale kazał zmienić konto na wspólne i teraz sam więcej szaleje niż ja. Musiałam jeszcze raz jechać w to samo miejsce i wpisać się już nowym ,aktualnym nickiem. By nie było fuszerki :)Pozdrawiam
 3. Bardzo dziękuje,jak zawsze można na Ciebie Spider liczyć.Dzięki.
 4. Myślę ,ze pytanie akurat tu pasuje szukam logbooka i etykiet w języku angielskim.Miałam już takie pliki ale po naprawie kompa zapomniałam je zapisać i straciłam. nie potrafię teraz znaleźć.Polskie są na naszej stronie ale samych angielskich nie ma.
 5. Ale jakie miny mieli. Widok byłby bezcenny.
 6. Moje i męża początki trochę szkoda ,że odkryliśmy zabawę pod koniec lata.Ale cieszę się ,że przywiałam z Norwegii 2 travel bugi.Jednego dzisiaj już umieściłam drugi czeka mam nadzieje,że krótko.I to mnie cieszy:))))
 7. http://www.techblazer.com/geocaching-log-sheets/ http://www.geocachingonline.com/directory/Printables/ Dzięki już wydrukowane i lecimy Norkom założyć skrytkę a po powrocie na naszych śmieciach.Dziękuje jeszcze raz.
 8. Mam pytanie a gdzie mogę znaleźć etykiety na skrytki oraz notatnik w języku angielskim takie neutralne.?
 9. A ja bardzo się cieszę ,że przyjechałam na tydzień do Norwegii i jestem zachwycona.Dzięki poszukiwaniom odnajdujemy przecudowne miejsca jakie z reguły się omija.I dopiero teraz doceniam czym może być ta zabawa. Dzięki niej poznaje zakamarki ukryte dla przeciętnego turysty a nawet samych mieszkańców.A skrytek jest zatrzęsienie.:)Grypa przeszkodziła mi w założeniu skrytki w mojej okolicy ale teraz to już jestem zdeterminowana fajnie by było ,żeby i moje dostarczały takich emocji nie tylko ze samego znalezienia ale i z poznania terenu .
 10. ArtViol

  Mam pytanie.

  Przepraszam Ted za Marude
 11. ArtViol

  Mam pytanie.

  Wantsky- Dziękuje za odpowiedz i zgłoszę się już wkrótce o przetłumaczenie choć paru słów.Miejsca już wybrałam i tylko kompletuje pudełeczka:)Mam taki przenośny przedmiot(zapomniałam jak one się nazywją oznaczenie graficzne mają dla mnie jako robaczek )ale chyba poszukam jakieś skrytki do swojej nie będę wkładać bo może by długo czekał na znalazcę. Stara Maruda,Geofreak,Elales,Qvixote,Swapgirly DZIĘKUJE za pomoc .Drugie konto mam od niego zaczynałam ale jak mojemu mężowi spodobało się postanowiliśmy założyć wspólne. Tamto ma bardzo niewieścia nazwę :)I faktycznie jest to jakiś pomysł by za dużo nie tłumaczyć.Pozdrawiam
 12. ArtViol

  Mam pytanie.

  Mój małżonek zaczął już zbierać.I nawet mu się to podoba.Druga niedziela i ma parę.Ale zbiera w Norwegii i z stamtąd konto rejestrował.Ja w tą niedzielę poszukam koło siebie choć jest malutko.Prawie wcale.Ale nie o tym.Jakbym chciała założyć skrytkę to czy nam przyjmie system on widzi Norwegię jako miejsce zamieszkania a Polska daleko konkretnie zachodniopomorskie.Jak doczytałam skrytki muszą być niedaleko aby można było się nimi opiekować.Następne pytanie z opisem .Nie znam żadnego innego języka czy jakiś dobry duszek mi pomoże przetłumaczyć na angielski moja druga połówka też nie a Norweski jest mało popularny :)no i on lepiej mówi niż piszę.Może głupie te pytania ale tak rozmyślam:)
×
×
 • Create New...