Jump to content

B o m b a d i l

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by B o m b a d i l

 1. Na przełomie maja i czerwca będę w Koszalinie i fajnie by było coś poszukać:-) I tu mam dylemat keszy jak na lekarstwo, na GC tylko cztery kawałek od miasta, na OC troszkę lepiej, ale tylko troszkę:-) W związku z tym zakładam, że może założę:-) jakiś keszyk jeśli znajdę miejsce na to zasługujące! I tu pytanie do bardziej doświadczonych Keszerów: co na to Reviewer?

 2. Czy jest możliwość zmiany nazwy użytkownika na geocaching.pl? Czy po zmianie nazwy w .com konta nadal są zsynchronizowane?

  Wyślij poprzez kontakt na stronie Geocaching Polska wiadomość z info co chcesz zmienić. W moim przypadku Administrator zmienił bardzo szybko nazwę użytkownika na taką jak w GC.com.

 3. Dziękuję bardzo :)

  Kesz opublikowany :) jako quiz, trzeba było dla Reviewera podać kordy finału oraz etapów pośrednich czyli ócz.

  Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 4. Na szczescie mnie nie bawi polowanie na FTFy ale jak widac chociazby w tym przypadku - skrzynki dwusystemowe sprawiaja wiele problemow.

  Moje podejście do tego "problemu" jest proste, jasne i logiczne: FTFa mam wtedy, gdy znajduję dziewiczy logbook. I po problemie... :-). Żadnej filozofii.

  W tym przypadku ted znalazł kesza z dziewiczym logbookiem :D

 5. Na szczescie mnie nie bawi polowanie na FTFy ale jak widac chociazby w tym przypadku - skrzynki dwusystemowe sprawiaja wiele problemow.

  http://coord.info/GC32ZCM

   

  Pisaliscie o dwu certyfikatach FTF ale co w takiej sytuacji jak ta ?

  Skrzynka znaleziona 4 miesiace PRZED publikacja

  Być może znaleziona przed publikacją, ale nie przed datą ukrycia:-)W opisie kesza jest podana data ukrycia, waypoint OC więc nie rozumiem zdziwienia:-)

×
×
 • Create New...