Jump to content

lupiPL

+Premium Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lupiPL

 1. W sytuacji gdy w PL niewielki ułamek keszerów ma PM wszelkie indeksy bazujące na ilości FAV są bez sensu. Znam świetne kesze co mają klika FAV, i słabe co mają bardzo dużo FAV. We Wrocławiu są świetne kesze ale 90% keszerów nie ma mozliwości przyznania im FAV. Uważam, że odznaka GCPL jest spoko i wcale nie tak łatwo ją zdobyć mieszkając np. we Wrocławiu.
 2. Gratulacje! Jak będziesz jechał na Podlasie, to daj znać, bo może być mi zawiózł kolejną partię ziół, co? wiadoma sprawa
 3. Składam grtulacje dla Ali Ł za zdobycie srebrnej odznaki Geocaching Polska! Teraz już przymierzamy się do złotej:)
 4. Gratulacje dla MT-Jonea z okazji 40.000 znalezień! Jak widać przelogowywanie DNF'ów na znalezienia (i inne cuda) przynosi wymierne efekty
 5. MT-Jonea w kotlinie kłodzkiej co najmniej kilka razy edytował log o nieznalezieniu na znalezienie: "With owner accept. Thanks". Jest to już skrajna bezczelność. 36268 znalezień w końcu zobowiązuje ... Mam też wrażenie (i doświadczenie), że Czesi reaktywują kesze nie informując o tym nikogo ...
 6. W takiej sytuacji po pubolikacji na GC wystarczyłaby którka informacja, że nie ma już FTF'ów.
 7. lupiPL

  geocaching.pl

  Czyli mam rozumieć, że obecnie strona gc.pl nie aktualizuje(i nie bedzie)pełnych danych z gc.com? Co z odznakiam PTTK? Zakutalizować można ręcznie ostatnich 30 keszy? Czyli teoretycznie można robić ręczną aktualizację co 30 logowań na gc.com?
 8. lupiPL

  1000

  Gratuluję Ali zdobycia 1000 keszynki:) Wynik padł podczas wspaniałegeo eventu w Romanowie. Życzę kolejnego tysiaczka ;*
 9. lupiPL

  geocaching.pl

  Aha, znana sprawa - zmiana w API Groundspeaka po ostatnim padzie serwerów GS. Trzeba poczekać, aż użytkownicy API (w tym geocaching.pl) do tej zmiany się dostosują. Czy w związku z tym zniknęła opcja "aktualizuj" w ustawieniach w panelu użytkownika ?
 10. Razem z wrocławską ekipą udało nam się podjać tą keszynkę I to zaraz po szkoleniu znakarskim ptttk:)
 11. Tak, faktycznie to ten kesz. I wszystko jasne. Dzięki za pomoc w wyjaśnieniu sprawy.
 12. Mi się dziwnie robi jak ktoś +2000 znalezień leci najpierw ze skargą na forum (i oskarżeniami), zamiast wczesniej napisać do tych osób. Ja tam widziałem wpis Fosgena61 i też się dopisałem bo tak mi wyszły obliczenia. Cytat" FTFik na GC" sugeruje być moze o dwusystemowości, dwusystemowość nie jest rzeczą stałą, jak wiadomo. Teraz, jak anlizuję to jest to jednak kesz z OC ale niestety nie mogę ustalić który. Być może przenesiony? OC w Radomiu jest na niskim poziomie i wszystko jest możliwe. Niniejszym chcialbym publicznie przeprosic osoby: LupiPL, Ala Ł oraz Fosgen68 za sugerowanie ich zlej woli badz tez nawet celowego klamstwa. Pospieszylem sie z wyrazeniem mojej opinii, ktora w duzej mierze okazuje sie nieuzasadniona. Za moj wystepek prosze o wybaczenie. Y_a_h_oo Ok, wszystko w porządku. Źle odczytaliśmy intencję szanownego kolegi. Ale przykład tego radomskiego kesza pokazuje do jak dziwnych sytuacji może dojść podczas keszowania. Otóż http://www.geocaching.com/geocache/GC5EG1Z_muzeum-im-jacka-malczewskiego-w-radomiu?guid=86f757ae-dbb9-460e-9931-f22090dad768 przy tym quizie mogą powstać 2 rozwiązania, wynika z to prawdopodobnie z jakiś niejasności w zadaniach. I doszło do takiego zbiegu okolicznosci, że jedno z tych rozwiązań prowadzi do porzuconego kesza z OC (nie sposób określić co to za kesz) ... Dwie ekipy dały się na to nabrać.
 13. Mi się dziwnie robi jak ktoś +2000 znalezień leci najpierw ze skargą na forum (i oskarżeniami), zamiast wczesniej napisać do tych osób. Ja tam widziałem wpis Fosgena61 i też się dopisałem bo tak mi wyszły obliczenia. Cytat" FTFik na GC" sugeruje być moze o dwusystemowości, dwusystemowość nie jest rzeczą stałą, jak wiadomo. Teraz, jak anlizuję to jest to jednak kesz z OC ale niestety nie mogę ustalić który. Być może przenesiony? OC w Radomiu jest na niskim poziomie i wszystko jest możliwe.
 14. Szukam programu do planowania lokalizacji keszy, który jeszcze przed założeniem kasza wyświetlałby promień 161 metrów.
 15. Jejku, faktycznie w tej tabelce w regulaminie odznaki na gc.pl jest błąd co do srebrnej... Trochę lipa. Prześledziłem forum i wiadomo o tym od 5 listopada 2012 roku. To może wypadałoby to wreszcie zmienić? http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=293238&view=findpost&p=5148118 http://www.geocaching.pl/badge.php?action=rules
 16. lupiPL

  2000

  Dołączam się do gratulacji:) Niesmiało będziemy starać się Was gonić
 17. lupiPL

  GDKJ

  A teraz pytanie o zdobywanie projektu. Jak wygląda GDKJ + rowery ?
 18. Ja od dziś także jestem dumnym posiadaczem odznaki popularnej Nie wrzucam zdjęcia bo wygląda tak samo jak odznaka QVIXOTE czyli wspaniale, jest piękna. Teraz czas na zdobywanie odznaki brązowej.
 19. lupiPL

  geocaching.pl

  Mam taki mały problem. Po ostatniej synchronizacji bazy danych (2011-03-13 20:00:10) ciągle brakuje mi 5 keszy (zalogowanych w GC przed tą aktualizacją) gdzieś uciekły pomiędzy GC a GC Polska. Podobnie z mapką też mimo aktualizacji są różnice.
 20. Pewnie tak, ale czasami są złe warunki (albo noc), wtedy trzeba posiłkować się zdjęciami z neta
×
×
 • Create New...