Jump to content

czeon

+Premium Members
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czeon

 1. czeon

  Przesiadka na iOS

  Dzięki, a masz może jeszcze jakieś warte apki do polecenia, może jakieś nieznane funkcje
 2. czeon

  Przesiadka na iOS

  Cześć, przesiadam się aktualnie na iPhona, a jako, że na Androidzie korzystam z apki Geocaching i c:geo (notatki do GeoCentral), może ktoś korzysta i ma warte polecenia odpowiedniki? Szukałem i znalazłem Cachly, czy ono mogłoby logować kesze offline?
 3. Tak w ogóle, co daje Adventure Lab?
 4. Powerbanka to mam 20000 mAh, powinien wystarczyć Co do Geocentral, robię indywidualne teksty, ale jakoś lepiej mi się loguje znalezienie.
 5. Skrzynki już będą przejęte, dziękuję za pomoc.
 6. I reported to HQ and they corrected.
 7. It's working fine on Chrome, I've already reported to HQ.
 8. wowow, ale obszerny post, dzięki wielkie, będzie trzeba to po konfigurować ale mam kilka pytań: - polecacie GeoCentral Lite? ja tam wrzucam notatki terenowe z c:geo - jeśli już, to ile czekaliście na odpowiedź od suppportu Geocaching? (https://geocaching.com/help) - czyli można bez internetu. ale powerbanka brać chyba trzeba co? bo gps dużo energii pobiera
 9. Chcielibyśmy we współpracy z Nadleśnictwem stworzyć nową ścieżkę, ale w tych samych/bliskich miejscach. Można zgłosić archiwizację tego wszystkiego i stworzyć nową, serwisowaną ścieżkę? Niestety, ale właściciel nie jest aktywny od 4 lat.
 10. teraz już robię zdjęcie keszy (patrz https://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=a823ebf1-b9a3-4bd2-9e32-411e4951c49d) ale wcześniej nie wiedziałem
 11. @Kashubian Reviewer Cześć, chciałbym przejąć serię skrytek (przykładowa: GC5D7T7), ponieważ właściciel ich nie serwisuje od kilku lat. Napisałem do niego bezpośrednią wiadomość oraz maila, natomiast nie odpowiada, nie spodziewam się odpowiedzi ponieważ zalogował się ostatnio 4 lata temu. Rozmiawiałem z Nadleśnictwem i są zgodni, ale to nie ich skrytki. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Nie chcę aby taka fajna trasa się zmarnowała.
 12. Dzięki nie będę już tak postępował, zdjęcie zrobiłem głównie dlatego, ponieważ logbook był mokry a chciałem udowodnić że byłem na miejscu.
 13. I have no idea at the top of the screen there is an inscription that there is an updated movie
 14. Cześć, w jaki sposób polecacie cachować? Ja na razie używam c:geo + GeoCentral (synchronizuje dopiero jak wrócę). Macie jakieś rady, wskazówki?
 15. When you take the quiz, you don't see all the options. Shown in the attachment. https://www.geocaching.com/blog/2014/12/can-you-pass-the-geocache-hiders-quiz/
 16. Hello, please enable video translation on Geocaching.
 17. The video https://www.youtube.com/watch?v=sj31U_z9MFA&list=PL939C3CBDC2F2F385&index=2 is now added to the Geocaching Basic playlist. Please remove this video from the playlist and add this: https://www.youtube.com/watch?v=K-4q6sYuyfY
×
×
 • Create New...