Jump to content

i_df

+Premium Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by i_df

 1. Niestety, ten limit jest narzucony dla każdej aplikacji używającej oficjalne API geocaching.com. Opcje obejścia: 1) Kupić na geocaching.com tak zwany "premium account" 2) Używać aplikacji która nie używa oficjalnych API (potencjalnie tracisz stabilność i zwiększasz ilość przesyłanych informacji, jak nie masz nielimitowanego internetu w komórce - będziesz płacił więcej) 3) Rozmawiać z Groundspeak (właściciel geocaching.com) i prosić ich by zwiększyli/usunęli limit - wątpie że zgodzą się na to, bo jakby nie było to jest serwis komercyjny i oni na tym zarabiają.
 2. Dorzucę apkę dla iOS-based urządzeń (iPhone, iPad, etc) - GeoCaches https://itunes.apple.com/app/geocaches/id536646724 wspiera różne serwisy. Jak macie jakieś uwagi/propozycje/opinie - możecie pisać do mnie w PM, bo jestem autorem.
 3. Przyznaj się, dopłacasz temu szaremu żeby pilnował skrytkę? Nas też obserwował podczas cache'owania. Ej, to nawet może być taki koto-hint - widzisz kota, to wiedz że cache już blisko. Eee, bo sam byłeś, jak dziewczyny próbowały z nim pogadać - uciekł. Dzięki wam wszystkim za wspólne cache'owanie, było bardzo fajnie
 4. To już dzisiaj, pamiętajcie. O 22 na parkingu.
 5. W sumie ja nie mam nic przeciwko Zobaczymy jak nam pójdzie. Dla mnie ok. dziedzickrzysiek, co ty na to? Najwyżej jak ktoś będzie czekał na miejscu to zgarniemy go po drodze "Znowu cacher z GPSem" pomyślał ponury szary kot Ja proponuję jednak podjąć próbę, najwyżej jak będzie za dużo lokalsów możemy pojechać na inne cache'y i później wrócić. W czwartek rano muszę iść do pracy, więc opłacało by się jakąś wmiare wrócić do domu.
 6. O, to widzę że zbiera się ekipa Spróbowałem założyć event'a, ale dostałem błąd - Events must be submitted at least two weeks in the future.... Dla mnie środa też jest jak najbardziej. Z tego co widzę na google to dało by się tam chyba zaparkować (chociaż nie wiem czy to jest dobry pomysł), więc proponuję spotkać się w środę tam np. o 22 żeby już było wmiarę ciemno. Co wy na to?
 7. Hej. Czy są chętni zgarnąć skarb oprycha większą grupą? Ja zazwyczaj cacheuję sam, ale jakąś trochę obawiam się żeby nikt po drodze cegłówkom bez łeb nie zaprawił Myślę że gdyby zebrało się tak ze 3-4 osoby (czy nawet więcej) było by ok.
×
×
 • Create New...