Jump to content

wallson

Members
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wallson

 1. Kto nie zdobywał tej skrzynki (w tej konkretnej lokalizacji ten nie poczuje tego klimatu W Szczelinie przez którą wychodzi Lavinka, mi klinowała się głowa a co tu dopiero mówić o całościowym wejściu do środka.
 2. Własnie wróciłem ze spotkania z Meteorem2017 i Lavinką. Geocoiny zostały mi przekazane, opite... co by daleko i bezpiecznie podróżowały. Przyznam szczerze... jako osoba uznająca się za przesadnego estetę zaliczyłem opad szczęki. Coiny są przefajne... brak słów. Trochę coinów juz mi przepłynęło przez ręce, ale te są jednymi z fajniejszych. Dzięki wielkie dla osób które tyrały przy organizacji całego zamieszania.
 3. Potwierdzam swoje wcześniejsze zamówienie na 4 coiny... nawet gdyby cło przyfasolili.
 4. Jestem zdecydowany zakupić 4 sztuki
 5. Nastałą jesień... niezbyt dobra pora dla zakopanych skrzynek... (jeżeli jakaś pora roku jest dla nich dobra). Odkryłem ostatnio kilka skrzynek świeżo zakopanych w ziemi i przyznam, że dla mnie to dramat. Mimo, że jestem maksymalnie niebrzydliwy, to skrzynki takie budzą moją odrazę. Efekt wizualny po wydobyciu, jakby się pies na nie (za przeproszeniem) zrzygał. Mimo rękawiczek ... nigdy więcej.
 6. Zdecydowanie najładniejszy jest projekt spidera z boćkiem. Spokojny i mocno kojarzący się z Polską.
 7. GC2BB4B - Trybuna na Placu Defilad
 8. Owszem tak... ale jeżeli jeden wie, to o ile znam to środowisko, to informacja o takiej ciekawostce zoologicznej jak geocaching dotarła już w inne rejony Polski
 9. Parki Narodowe w naszym kraju już o geocachingu wiedzą i chyba powoli kończy się samowolka.
 10. wallson

  Statystyki...

  Wybacz Toczygroszku ale ja swojej ręki? do pracy nad tym niżem nie przyłożę
 11. Dzięki raz jeszcze! TB dotarł wczoraj do mnie.
 12. Bez przesady - powiedzialbym ze wrecz odwrotnie. Czlowiek jest miedzy przyslowiowym mlotem i kowadlem, a musi wykonywac polecenia GS, taka jego rola. Jego "winy" w tym wszystkim nie ma ani grama Źle mnie zrozumiałeś... też uważam, że nie ma w tym grama winy reviewera. Zawiniła góra. Reviewer znalazł się w podobnie komfortowej sytuacji jak harcerze z krzyżem przed Pałacem Prezydenta.
 13. Czasem pewne rzeczy trzeba przemyśleć i wyważyć. Jeżeli przymkniecie oka na coś może przynieść wymierne korzyści, to się z tego korzysta... a nie strzela sobie w stopę. Wyciągnięcie na wierzch sprawy linków w opisach skrzynek przyniosło (przyniesie) GS wątpliwe korzyści, zaś z całą pewnością stało się źródłem przynajmniej dwóch wpadek. 1. Polska społeczność przynajmniej w przeważającej części "zagotowała się" tą decyzją + wrogo usposobiła do GS. Efektem tego siadło morale. 2. Cała sprawa podkopała autorytet i zaufanie do naszego nowego reviewera, który naprawdę ma mnóstwo roboty... a takie akcje na pewno mu nie pomagają. Cała "draka" powinna być z głową rozwiązana po cichu na linii reviewer <--> góra... kompromisem na korzyść polskich użytkowników. A tak mamy kilka metrów sześciennych piany tej toczonej z ust i tej bitej w tasiemcowych watkach wallson
 14. Czy linki do odpowiednika skrzynki na oc.pl umieszczone w Related Web Page też trzeba usuwać? Jeżeli tak, to do czego służy ten odnośnik? GS strzela sobie w stopę tym tematem. Cóż... odechciewa mi się zabawy z GS przez takie akcje.
 15. OK. A jak sprawa wygląda z komentarzami do własnej skrzynki? Czy komentarze też będą cenzurowane, jeżeli pojawi się tam jakiś nieprawomyślny link ?
 16. ? Ponowię pytanie... oczekując odpowiedzi do lepiej zorientowanych... Rozumiem, że Gorundspeak obawia się konkurencji oc.pl w Polsce... ma prawo. Link do oc.pl jest teoretycznie od strony biznesowej wyprowadzaniem klienta z serwisu. To tak jak by Groundspeak handlował na festynie napojami a przy tym trzymał tabliczkę informacyjną, że za rogiem można się za free z hydrantu napić. Okej jestem w stanie to zrozumieć i przecierpieć, choć linki do oc.pl są dla mnie sporym ułatwieniem. Idąc w teren mam w telefonie opisy do wszystkich możliwych skrzynek, więc później jest problem z wycedzeniem która skrzynka jest dwusystemowa. Zaś tematu zakazu używania wszelakich linków jakoś nie pojmuję. To już trochę przekracza mój poziom pojmowania abstrakcji, jak również cierpliwość do Groundspeak'a. Jeszcze trochę, a będę używał określenia Groudspeak jako synonimu słowa beton lub niereformowalny. Mimo naprawdę szczerej chęci i sympatii do tego serwisu, ubolewam, że tu wszystko jest pod górkę, że nie ma co liczyć na wyjście do użytkownika (klienta), że nawet wybranie reviewera przypominało swoją komplikacją i kalibrem problemu "Bitwę na Łuku Kurskim". Groundspeak'u i suko Sabo nie idźcie tą drogą...
 17. Jak tylko kurier nie da ciała... to mam asa w rękawie na lipiec Dzięki za wyróżnienie.
 18. Kiedyś ktoś próbował na siłę spolszczyć pojęcia komputerowe. Click myszą to miał być "mlask" dwu-cklick oczywiście "dwu-mlask" Kretyńskie, na siłę, niepotrzebne. Earthcache jest okej.
 19. Jest taki kesz... co to 3 lata nie wiedzieć czemu czekał na FTF'a Rawekon - GCZRC4
 20. Tak na szybko szukając nie widziałem wcześniej... EPWA Trackables' Hotel - GC1T680
 21. A Masurian Tavern - GC1RXYJ ... czyli bobrowanie w rytmie szant, z kuflem w ręku
 22. Moje kesze Windows i Polana Głodówka czekały na puszczenie 3 tygodnie Za to rehabilitacja Dark Lorda nastąpiła przy Parku w Radziejowicach... 26 minut!!!
 23. Yyyyyyy Dla Krysi najlepszy zestaw poproszę Ps. Gdyby ktoś nie znał
 24. Wiesz co... odrobinę niesmaczne jest to co piszesz. Dyskwalifikować skrzynkę ze względu na jej autora, hmmm ciekawe rozwiązanie. Wydaje mi się, że wpierw powinno się pojechać, zdobyć a później oceniać. A to czyja jest skrzynka powinno mieć marginalne znaczenie. Fakt są ludzie gwarantujący doznania najwyższych lotów... jednak i takim zdarzają się kesze marne (i odwrotnie). Sorry, ale powoli w offtop się zsuwam.
×
×
 • Create New...