Jump to content

M&S Team

+Premium Members
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by M&S Team

 1. Nie wiem czy przegapiliśmy gdzieś informację, ale może ktoś nam powie, w jakis sposób najlepiej zgłosić/otworzyć nowy projekt?

  Co należałoby / lub co jest wymagane? Gdzie wysłać ? Ogolnie jakieś info gdzie i jak? Czy ktoś byłby w stanie pomóc z banerem, ew jakąś oznaką / medalem dla zdobywcy ( ale to jeszcze bardzo odległy temat) ?

  Dużo tych pytań ale może warto by jakoś to łądnie ująć w ramy , na przyszłość bedzie łatwiej :)

 2. Jak zamówienie już poszło, to dostaniecie maila od miłej Pani (jak wróci z rajdu rowerowego) z prośbą o podanie loginu z kodem. Ja też przeoczyłem pole "uwagi", zresztą przekonany byłem że zakładam konto w sklepie, a okazało się że po prostu składam zwykłe zamówienie...

   

  Dzięki za szybka odpowiedz - czekamy zatem na maila .

  Pozdrawiamy

  Mezon & Set

 3. Dziś złożyliśmy zamówienie w Składnicy na oznaki ( popularna i brązową) jednak nigdzie nie natrafiliśmy na konieczność / możliwość podania kodu / kodów uprawniajacych nas do ich otrzymania...

  Ktoś kto już zamawiał mógłby nam może pomóc - kiedy i gdzie należy/należało podać kod i jak teraz można rozwiązać sprawę...

  Pozdrawiamy

  Mezon & Set

 4. .... Bookmarki moga być przydatne do tworzenia "challenge cache", czyli skrytek, które wymagają odwiedzenia np wszystkich szczytów powyżej 1000 m w Beskidzie Niskim (przy założeniu, że kazdy z nich ma skrytkę). Do każdej skrytki w bookmarku można dodawać opis lub zmieniać nazwę skrytki (np jeśli się chce, by były w porządku numerycznym). Mozna w ten sposób robić swoja listę ulubionych labo polecanych, zaznaczać swoje FTFy itp.

   

   

  Jedyny "mankament" - a może tylko nie udało nam się znaleźć - brak możliwości wyszukiwania bookmarków i tych challenge cache ( które notabene zdecydowanie są lepsza koncepcja niż obecne challenge-virtuale - dodatkowo przez zbieżność nazw niepotrzebnie powstało zamieszanie ... )

 5. Tez o tym myśleliśmy ale nawet przy wielkości poniżej 100 KB i rozmiarze poniżej 450 px - problem nadal występuje - wrrrr ...

  albo my robimy jakiś głupi bląd ....

 6. Pyt dot ładowania, podlinkowania zdjęć w opisie skrzynki

  Jakoś wcześniej nie trafiliśmy na taki problem - nie wiemy czy ostatnio się coś zmieniło.

  Po "uploadzie" zdjęcia na serwer jest ono najwyraźniej mocno zmniejszane - i teraz gdy chce się je potem użyć w opisie w jakimś normalnym rozmiarze to jest "nieco" niewyraźne... Ktoś już się spotkał z takim problemem - jak go obejść?

  Wcześniej z tego co pamiętamy to nie było takiego problemu...

 7. Takie radości:

  1. Dzięki rekomendacji kolegi y_a_h_oo nasza skrzynka była skrzynką tygodnia - dziękujemy za rekomendację i obiecujemy starać się dalej...

  2. Dzięki grupie GFS_66 która zaczęła publikować skrzynki również na Geo w woj. śląskim ( i to w naszej okolicy )przybyło jak dotychczas 11 skrzynek i 4 w woj. opolskim :)))))) i liczymy na kolejne :P

 8. Mnie się tam najbardziej podobają 'okręgi' z "polem rażenia" kesza :-)

  Dzięki temu wiem, że mogę w kilku miejscach wcisnąć jeszcze jakieś skrzyneczki.

   

  Dokładnie tak - rzecz której bardzo brakowało i dużo ułatwia uruchomienie jej przez Spider'a

  Strzał w absolutna 10

  100

  Sobie winszuję setki :rolleyes:

  Wreszcie się udało :)

   

  Gratulacje dla Zywcu :) - cieszy tym bardziej ze 100 chyba padła na "naszym" terenie ;)

  200

  Ru.beus nie chcesz się przenieść na Śląsk? :)

  Przydałby się taki "zakładacz" w okolicy ;)

 9. Chyba za jakiś czas trzeba będzie zamówić drugą partię :D

  A może jakiś nowy projekt ?

   

  Ponieważ wg nas obecne wyszły rewelacyjnie ( tu podziękowania dla wszystkich - ŚWIETNA robota )to

  nieważne czy teraz czy w przyszłości myślimy że warto by pozostać przy kształcie i rewersie a zmienić tylko awers - np na żubra :)

 10. Żywcu, specjalnie dla Ciebie na szybko lista...

   

   

  Lista była specjalnie z myślą o Żywcu, ale dla nas jak znalazł, gdyż pomimo że event został przesunięty wybieramy się w ten weekend na poszukiwania w Wrocławiu. W związku z tym gdyby ktoś miał czas i chęć się spotkać to prosimy o info. Byłoby nam niezmiernie miło poznać Brać Keszerska . Będziemy w Wrocku od piątku wieczora do niedzieli do południa.

  Mezon & Set wraz z Hanka_

  100

  Mnie nie ma - a mam 96

  A do setki nadal brakuje....

   

  Mamy wrażenie ze to TOP 50 geocacherów wg liczby znalezionych skrzynek ukrytych na terenie Polski ...

  300

  Dziękujemy :) Tak udało się 300 osiągnąć

  ( a już myśleliśmy że nikt nie zauważy :P )

  Jeszcze bardziej cieszy nas 167 w Polsce co daje dokładnie 1/3 potrzebną do Odznaki Geocaching Polska - jeszcze tylko 333 ;)

 11. Nasunęły nam się 2 pytania dot. Earthcachy a właściwie pytań które one zawierają / mogą zawierać...

  1. Czy odpowiedzi muszą być osiągalne na miejscu - tj czy odpowiedź zadane pytanie może wymagać poszukania/sprawdzenia odpowiedzi w internecie/książce ? ( chodzi mi o przykład ze np robimy Eartcache dot Tatr , umiejscawiamy go jednak w jakimś ogólnodostępnym miejscu ale pytamy o najwyższy szczyt - jednak w miejscu wskazanym pod współrzędnymi nie ma tablicy informacyjnej o najwyższym szczycie)

  2. Czy pytania muszą mieć charakter geologiczny? - np pytamy o napis na załóżmy pomniku który znajduje się na szlaku...

×
×
 • Create New...