Jump to content

Sandra_Piotr_BUKOWNO

+Premium Members
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sandra_Piotr_BUKOWNO

 1. i zależy jaka to jest kombinacja. Jeśli jest brzydko mówiąc "pospolita" to większej szkody w statach nie zrobi.
 2. Zdarzają się narzucone etapy. Są obecnie w mniejszości, ale występują.
 3. Strona GC.PL nie zalicza i nie będzie zaliczać labów. A co do kogoś z obsługi? Nie liczyłbym na głównego admina. Nie ma czasu na nic. Nawet na recenzowanie skrytek. Człowiek widmo. Z resztą... Porzuć tę stronkę, bo to jedna wielka kpina, do niczego w przyszłości Ci nie potrzebna. Wróć! potrzebna do zdobycia odznaki PTTK. To tyle w temacie.
 4. Pan Spider, czyli administrator geocaching.pl nie pomoże Ci w stworzeniu nowego projektu. My czekamy już 3 lata, pisaliśmy kilkanaście maili i nic to nie dało. Najprawdopodobniej olewa ludzi i tyle. Współpraca z nim na tej lini jest beznadziejna. Nie polecamy.
 5. Oto to. Ostatnio napomknąłem na fejsie problem sztucznego wydłużania logów podziękowaniami za kesza w 700 językach, to zostałem wyśmiany... Pozdrawiam Piotr
 6. Nie doczekamy się chyba odpowiedzi na to strasznie nurtujące pytanie
 7. Z innej beczki. Odpowiesz nam, po co w dwóch ww. przez Ciebie skrytkach, w logu dodałeś FTF w klamrach?
 8. My też wysłaliśmy dane i prosimy o dodanie projektu.
 9. Po ponad roku czasu podbijamy temat
 10. Jak udowodnić recenzentowi, że dziura w ziemi (ok.20cm), w którą włożyliśmy pojemnik maskujący z PCV (w nim znajduje się kesz) nie została przeze mnie wykopana, a znaleziona? Wyrwa powstała po wycince drzew i przez nas wykorzystana. Oczywiście była za duża, więc przysypalismy ją ziemia. Cały dzień nie daje mi to spokoju...
 11. No właśnie! O co z tym chodziło? Zastanawiałem się dłuższy czas i nic mi na myśl nie przychodzi.
 12. Jest zabronione: https://www.geocaching.com/about/guidelines.aspx#buried Czyli jeśli wymagane jest wykopanie lub stworzenie dziury w ziemi aby umieścić lub znaleźć skrytkę, jest to zabronione. Spóźniłem się z wypowiedzią, bo sam doczytałem w regulaminie. Podobnie jak z amnestią.
 13. Ostatnio czytałem, że w najbliższym czasie mają zostać wprowadzone zmiany w regulaminie. Zaciekawił mnie jeden omówiony punkt: "Wykopywanie dziur pod skrytki będzie zabronione – dotyczy to często spotykanych przypadków zakopania jednego pojemnika i umieszczenia w nim kesza właściwego." Czyli, że co? Teraz nie jest to zabronione? Albo inaczej: Jaki nie jest sprecyzowane, to nie jest zabronione? No i co z takimi keszami, które powstały przed wprowadzeniem zmian? Regulamin nie działa w wstecz?
 14. To de facto zależy od tego czy będzie badż za DNFy, czy nie W sumie mi by wystarczyła taka informacja na prywatnym profilu, nie musi być publicznie widoczna. Dobra wiadomość jest taka, że wycofali się (przynajmniej na razie) z planów zlikwidowania możliwości wysyłania bezpośrednich emaili. A od kiedy te zmiany mają wejść w życie?
 15. Jeżeli wspinaczka nie wymaga sprzętu specjalistycznego, to raczej nie. Przykład, niedawno przeze mnie znaleziony: https://coord.info/GC5MN02 Pytanie II: Możesz wejść na profil danego użytkownika, tam w zakładce "Listy" są jego ulubione skrytki. Nie jest to lista zbiorcza wszystkiego dla wszystkich użytkowników, ale coś jednak daje. Pytanie III: Kiedyś się z tym męczyłem, korzystając z c:geo. Okazało się, że ta aplikacja sama przestawia na angielski, gdyż nie jest w stanie inaczej parsować pewnych rzeczy. A to ustawienie jest globalne dla konta. Dzięki!
 16. Pytanie II: Czy jest możliwość sprawdzenia kto dał komu FP Pytanie III: Ostatnio mamy problem z językiem na gc.com. Ciągle automatycznie zmienia go nam na angielski. Korzystamy z czterech urządzeń. Czyszczenie ciasteczek nic nie dało. Jakieś pomysły?
 17. Szybkie pytanie. Czy wg. Was, jeśli sam pojemnik, bądź same koordynaty do finałowego pojemnika będą ukryte na drzewie na wysokości 4-5 metrów, to teren można oznaczy pięcioma gwiazdkami?
 18. I to jest chyba złota rada na zakończenie tematu, którą chyba zacznę stosować. W takim razie zapraszamy ponownie do naszej mieściny
 19. Wiadomo, że wkładam je dla znalazców. Ale przykładowo, wkładasz 10 pierdółek i po dwóch znalezieniach nic niema? I to w dwóch pojemnikach prawie równocześnie. O to głównie mi się rozchodzi. Nie trafiłby Cię szlag?
 20. Co wy z tymi mikrusami? Dziwicie się, że niektórzy (tak jak my, choć okolica leśna wzdłuż rzeki) okeszowaliśmy dziesięcioma PETkami, zamiast małymi klipsiakami? Według mnie kesz ma wyglądać w miarę profesjonalnie. Nie mam zamiaru co drugi dzień chodzić i uzupełniać pojemnik rzeczami na wymianę. Nie wspominając o kosztach. A jak tego nie zrobię, to będzie mi poprostu wstyd, że prócz logbooka i ołówka w pojemniku niema nic. A dobrze wiecie, że nowym ciężko jest wyrobić sobie zdanie innych, doświadczonych. Już masz w głowie teksty innych: "no tak. Żółtodziobom nawet się nie chce doglądać skrytki". Wczoraj bylem również na naszym Letterboxie. I ten sam scenariusz. Dobrze, że nikomu nie przyszło na myśl zabrać jeszcze pieczątkę. Wszystko wybrane. A tak, mamy spokój.
 21. Rozumiem Cię, ale zapomniałem dodać iż jegomość nie jest posiadaczem żadnego naszego przedmiotu podróżnego. Poprostu nie dość że"chomikuje" ponad 20 sztuk, to jeszcze zabrał z naszego pojemnika ogałacając go do reszty...
×
×
 • Create New...