Jump to content

Ganesia

+Premium Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ganesia

 1. Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, związane z zakazem tworzenia łańcuszków. Czy mógłbym prosić o wskazanie w oficjalnych dokumentach zapisu, mówiącego o zakazie zakładania takich serii? Bo szukałem, ale nie udało mi się nic na ten temat znaleźć.
 2. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić następującą kwestię - czy możliwe (zgodne z regulaminem) jest zakładanie skrytek, do znalezienia których konieczne jest znalezienie innej skrytki? Na przykład: żeby znaleźć multikesza, trzeba znaleźć kesza tradycyjnego, w którym znajdują się cyferki niezbędne do rozwiązania tego multikesza?
 3. Dziś pytanie dotyczące scenariusza Wherigo. Czy finał musi mieć podane kordy pojemnika, czy wystarczy, że będzie to strefa? Na przykład hektar lasu do przeszukania?
 4. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie chciałem tego wcześniej pisać, ale pytałem w kontekście tego kesza: Schron zapasowego Cetrum Dowodz. Armii Radzieckiej. Na starcie kesz miał inne kordy i był na powierzchni. Ostatnio zmienił kordy i trafił do bunkra. Log o zmianie kordów został skasowany przez autora. Być może wszystko jest w porządku, ale chciałem wiedzieć, co o skrytkach zlokalizowanych wewnątrz obiektów mówi regulamin.
 5. Mam pytanie o kesze umieszczone pod ziemią, np. wewnątrz starych bunkrów. Czy takie skrytki mogą być typu tradycyjnego, jeśli są gdzieś wewnątrz (nie przy wejściu)?
 6. Dziękuję za odpowiedź. Kesz wrócił. Trzymam za niego kciuki, ale to taka miejscówka, że marne jego widoki. Pan z działki ma tam parking. I słyszałem, że pytał poprzednią ekipę, czego tu szukają.
 7. Właściwie dopiero zaczynam zabawę, więc zapytam, bo sprawa nie jest dla mnie do końca jasna. Właściciel kesza GC6JT4Z zamieścił w logu notatkę, że skrzynka została skradziona, i że będzie ją odnawiał. Nie zmienił jednak jej stanu na "Temporarily Disable Listing". Napisałem do niego, że wypadałoby wyłączyć dostępność kesza. Bez rezultatu. Czy w tej sytuacji powinienem kesza zgłosić do reviewera, np. logiem "Needs Archived" czy zostawić i nie zawracać sobie głowy?
 8. Ganesia

  geocaching.pl

  Witam, czy tylko u mnie mapa wyświetla się pod menu, czy wszyscy tak mają? Pytam, bo taki sposób wyświetlania jest nieco irytujący...
×
×
 • Create New...