Jump to content

shchenka

+Premium Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by shchenka

 1. Ponieważ to trwa i trwa, a ja nie bardzo chcę czekać, to zapłaciłem drugi raz, tym razem kartą i znów jestem premium. Może później mi zwrócą jedną z tych płatności.
 2. Wylogowanie niestety nie pomaga, basic to basic Za to dostałem odpowiedź z GC, że będą szukać.
 3. Dzięki. Niestety żadnego emaila od groundspeaka z numerem "S-" nie dostałem, nie ma go też w potwierdzeniu od paypal, ani w historii transakcji payal przy opłacie dla groundspeaka. Coś im się może rozsynchronizowało, albo może to dlatego, że używam innego emaila w gc i innego w paypalu, no ale chyba nie jestem jedyną osobą, która tak robi. No nic, na razie pozostaje mi pisać do nich i czekać. Wysłałem na razie dwa maile, w zeszłym tygodniu i w tym, otworzyłem też ticket, wcześniej czy później może ktoś odpowie. Zastanawiam się czy lepiej zapłacić drugi raz, tym razem kartą, czy czekać aż w końcu zareagują, no bo trochę zależy mi na czasie Zamelduję czym to się skończy.
 4. Licho mnie podkusiło i spróbowałem opłacić przedłużenie członkostwa tym razem za pomocą paypala. Efekt niestety daleki od oczekiwań - Groundspeak obciążył moje konto paypal kwota 102 zł, a status członka podstawowy. Zgłosiłem reklamację do groundspeaka, ale nic nie odpisują. Czy miał ktoś podobną sytuację ? Macie jakieś pomysły co zrobić ?
 5. Wiem, czepiam się, ale jako maruda mam do tego prawo ktoś tu niedawno tłumaczył, że celem tego forum jest pomoc polskojęzycznym obcokrajowcom szukającym skrzynek w Polsce Co do www.geocaching.org.pl, to jestem polskim użytkownikiem GC, i o ile wyszukiwarka znacznie bardziej mi się podoba niż ta na geocaching.com, to ograniczenie do skrzynek w administracyjnych granicach Polski oraz brak możliwości generowania wyników wyszukiwania w formacie gpx powoduje, że i tak musze korzystać z geocaching.com więc raczej tego ułatwienia nie widzę i naprawdę mi szkoda, bo bez tych ograniczeń byłoby super. Kurde, znowu mardzudzę. To już się zamykam, żeby nie psuć atmosfery.
 6. No tak, te foliówki to chyba jakiś Polski wymysł jest, bo jakoś nie przypominam sobie takich ilości worków nigdzie. Czasem coś jest zawinięte w torbę ze sklepu, ale najczęściej chyba w ogóle bez torby.
 7. A w Irlandii też jest tak, że królują multi ? Znacznie bardziej mi się to podobało (chociaż oczywiście dużo łatwiej o DNF) niż trywialne pudełko po filmie z papierkiem w środku w przypadkowym miejscu, jakich pełno w Niemczech. Niemcom nawet przeważnie ołówka nie chce się zostawić w skrzynce i kiedyś miałem z tego powodu trochę kłopotów. A najsłabsze to chyba w Grecji spotykałem, w ogóle mało tam skrzynek i jakieś takie zaniedbane. Może na wyspach z turystami jest więcej, bo ja szukałem tylko w Atenach. Za to w Stanach jest po prostu masa skrzynek, co jest całkiem fajne.
 8. Rozumiem to doskonale. Tylko, że teraz ja i wszyscy inni, którzy korzystają zarówno z OC jak i GC (a wygląda mi na to, że takich jest większość) muszą się przełączać między jednym forum a drugim. A więc zamienił stryjek siekierkę na kijek ...
 9. No bo jestem ciekaw jak Wam się podobają skrzynki w poszczególnych krajach ? Mi jak dotąd chyba najbardziej podobały się skrzynki w Wielkiej Brytanii, mają tam bardzo korzystny stosunek multaków i quizów do tradycyjnych, no i skrzynki są z reguły staranniej przygotowane i lepiej opisane niż w innych krajach.
 10. Na przykład kto: Ted ? Ty ? Toczygroszek ? Ja ? Zresztą dla tych, którzy korzystają z OC, forum też powodowało konieczność osobnej rejestracji i chyba nie było to nigdy jakiś poważnym problemem ? No więc przyznam się, że też jestem użytkownikiem GC ... więc też jestem w tej uciśnionej grupie. No własnie o tym piszę - czy taki separatyzm jest pożyteczny ? Czemu ma służyć ? Szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem, że to była grupa OC, myślałem, że to jakaś efemeryda i szybko o niej zapomniałem. Oj jaki wrażliwy się zrobiłeś. To jest standardowa odpowiedź na forum OC... No ale myślałem, że tu będzie ładniej
 11. Czy można tu też dyskutować o skrzynkach poza Polską ?
 12. Dziękuję, bardzo to grzeczne.
 13. Myślałem, że licentia poetica. Ale jak nie masz nic przeciw temu, to zaraz się nominuję O, już jestem P.S. fajne są te emotyki
 14. Albo studnia oligoceńska w skrzynce. Wtedy nie będzie trzeba uzupełniać tak często zapasów.
 15. No ale jak ja nie jestem z Kamczatki, to teraz jak szukam czegoś na temat GC w Polsce, to mam pisać/szukać na dwóch forach ? Chyba przedtem też miałeś dostęp, bo forum ogólne Groundspeak istniało już wcześniej, zanim założone zostało polskie forum. Chyba, że źle Cię zrozumiałem ?
 16. Ja też chcę być Stara Maruda, tak jak Ted !!!
 17. Yeah, what I meant was that most of the Polish geocachers would rather be searching for geocaching.com caches outside Poland, so it would be more useful if at least other European states were included. Great site, anyway.
 18. Ja też witam na forum. No czy z całego świata to nie wiem ale tak serio, to chyba lepiej byłoby integrować środowisko zamiast je atomizować ? Dla osób szukających skrzynek na OC i na GC dwa osobne fora to tylko kłopot.
 19. I czy wtedy trzeba stosować jakiś wodoodporny tusz ?
 20. Nie bardzo rozumiem czemu ten separatyzm ma służyć. Czy jeśli zostało stworzone osobne forum "tylko dla GC" to znaczy, że trzeba też zrobić osobne forum tylko dla OC ? Trochę to bez sensu, moim zdaniem.
 21. Excellent site, congrats. Can you extend it to include other countries of Europe ? At least those Schengen countries where one can roam freely without borders ...
×
×
 • Create New...